stat
Impreza już się odbyła

Prototypy x Patio // Hideout7 Showcase

Prototypy to cykliczne Open Deck'i w klubie Protokultura. Głównym celem Prototypów jest wynajdywanie i promowanie młodych artystów. Gramy wszelkie rodzaje muzyki elektronicznej z wyróżnieniem takich gatunków jak Techno, Psytrance, Psychill, Drum'n'bass, Frenchcore, Hardcore.

w każdy piątek (do 25.12), godz. 20:00

Gdynia,
bilety 10 zł
paź 24

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 30 zł
Hideout7 to młody projekt kilku zawodników i zawodniczek z różnych stron (KRK, WWA, GD, BLN) skupiają się na mrocznych stronach elektroniki i nie tylko, projekt multistylowy od gabber przez techno, ebm, techstep po duby i chill nie zamykają się i nie dają zaszufladkować. Ideą H7 było połączenie starej i nowej szkoły grania dlatego znajdziemy tam zarówno wyjadaczy z 20 letnim stażem jak i pasjonatów grających od kilku lat. Pierwszy raz ich flaga z siódemką załopotała właśnie nad naszą kochaną stocznią, więc w samym środku wakacji i w środku tygodnia pocisną w ramach cyklu Prototypy sesję na Patio Protokultury. Przygotują zapewne kilka niespodzianek ale na razie trzymają je za kurtyną

Patio Protokultura // LINE UP:

- Skoczi
- Saeuer
- Sensov
- DR_ON
- Mikołaj Kula
- Mazi

Nasz lokal zostanie przystosowany tak, aby spełniać wszelkie obecne wymagania wynikające z aktualnych zarządzeń rządu.

W LOKALU OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE LIMIT PRZEBYWAJĄCYCH W NIM OSÓB.

REGULAMIN DLA OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W LOKALU:

Goście lokalu zobowiązani są przestrzegać regulaminu, a wejście do środka wiąże się z akceptacją jego warunków. Do lokalu wchodzisz na własną odpowiedzialność klub nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zakażenia.

1) Przed wejściem do lokalu należy obowiązkowo zdezynfekować ręce w przygotowanym do tego miejscu.
2) W kolejce do baru należy zachować odległość 2 metrów od następnej osoby, zgodnie ze znajdującymi się tam oznaczeniami.
3) Należy zachować odległość między innymi gośćmi lokalu (zachowanie odległości nie dotyczy rodzin lub osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym).
4) Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min 1,5 m i nie siedzą one naprzeciw siebie obsługa lokalu nie ma możliwości sprawdzenia tych informacji i nie będzie to przez nas sprawdzane. Goście samodzielnie podejmują decyzję odnośnie tego z kim siadają przy jednym stoliku
5) Noszenie osłon nosa i ust podczas konsumpcji przy stoliku nie jest wymagane.
6) Po każdorazowym skorzystaniu z toalety lub baru, klient powinien zdezynfekować ręce.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.