stat
Wydarzenie już się odbyło

Protestujemy! (4 opinie)

W związku z brakiem jakiejkolwiek pomocy ze strony rządu podjęliśmy decyzję o proteście. Nasza branża w całej Polsce przeżywa najcięższy czas. Wraz z klubami fitness staliśmy się ofiarą gospodarczej epidemii. Nasze comiesięczne koszty, na które składają się m.in. czynsz, pensje, sprawiają, że nasz mały świat stworzony dla dzieci staje się niewydolny.

sty 24

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk, Ul. Nowe Ogrody 30/34
Nie stajemy jako eksperci wirusolodzy i nie chcemy dyskutować, czy powinniśmy zostać objęci tak poważnymi restrykcjami. Po prostu z wielkim smutkiem musimy się podporządkować tym regułom, choć trudno rozstać się nam z naszą liczną rodziną, w której skład wchodzą tak drogie nam dzieci, ich opiekunowie oraz bardzo ważni dla nas - nasi pracownicy.

Nie możemy biernie patrzeć, jak nasz Loopy'sowy Świat powoli przestaje oddychać.

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Ten protest to chyba powinien się udać pod chińską ambasadę.

  • 11 0

 • Jak dezynfekujecie baseny kulkowe? Czy przed pandemią w ogóle były dezynfekowane?

  • 3 0

 • Przez wasze protesty narażacie siebie i bliskich (1)

  na zachorowania manipulowani, społeczeństwo ma was dosyć,blokując ulice uniemożliwiacie dojazdu do szpitali i zeszpitali personelu medycznego gdzie zaczyna brakować miejsc i rąk do pracy!!!

  • 2 2

  • Nie ma to jak się wyrwać z komentarzem ;)

   Hmm widziałem ten protest ... I mówiąc wprost - nikt ulic nie blokował. Nie ma to jak komentować nie zagłębiając się wcale w temat ... Jakie to powszechne w dzisiejszych czasach...i kto tu jest zmanipulowany (?)
   ...a oni tylko chcieli pokazać, że zostali sami, bez żadnej pomocy od rządu. Branża rozrywkowa, która nie może funkcjonować właśnie po to by nie narażać ludzi jest traktowana marginalnie i pewnie dużo tego typu firm bez wsparcia po prostu nie przetrwa - a pracownicy przestaną być pracownikami :(

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.