stat
Wydarzenie już się odbyło

Projekt Odwaga

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mężczyzn na wyjątkową konferencję rozwijającą nasz męski charakter - projekt Odwaga!

Sama nazwa wydarzenia, a więc projekt, już ma uzmysławiać, że nasza męskość nie jest czymś skończonym, ale tym czego ciągle mamy się uczyć. Nad odwagą trzeba pracować i zdobywać jej wyższe poziomy. Męskość jest nam w pewnym sensie dana, ale też i zadana. A jej wydoskonalanie jest naszą powinnością, aby stać się prawdziwymi mężczyznami dla siebie, dla kobiet i dla dzisiejszego świata.

Projekt Odwaga poprowadzą znakomici goście, którzy oprowadzą nas po zagadnieniach związanych z priorytetami dojrzałego mężczyzny i razem podejdziemy bardziej świadomie oraz dynamiczniej do wielkiego projektu naszego powołania.

Pierwszy gość to ks. dr Wojciech Węgrzyniak - pełen pasji człowiek. Góral, kapłan, wybitny biblista. Uwielbia mówić o Jezusie, który - odkąd pamięta - niezmiennie go fascynuje. Autor wielu książek, audiobooków oraz od niedawna mocno udzielający się i promowany na RTCK TV. Terminy rekolekcji ma zarezerwowane na lata do przodu, ale tego wieczoru przybędzie specjalnie dla nas, aby z precyzją biblisty i prostotą góralskiego przekazu, zabarwionego delikatnym humorem, mówić o sile męskiego potencjału!

Mamy tylko 250 miejsc na sali, dlatego uruchomiliśmy dystrybucję bezpłatnych biletów na to wydarzenie. Wejście na konferencję jest możliwe tylko po okazaniu biletu na smartfonach lub w wersji papierowej. Jeden bilet uprawnia do wejścia tylko jedną osobę. Po wejściu wykorzystany bilet zostanie zdezaktywowany. Bilety można pobrać tu: https://evenea.pl/event/projekt-odwaga/.

Informacja o biletach

Bilety można pobrać tu: https://evenea.pl/event/projekt-odwaga/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij