• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Projekt My: Gra w Mafię vol. 4 / edycja karnawałowa

gry

W ramach "Projektu My!" serdecznie zapraszamy na czwartą(!) odsłonę gry w Mafię! Uwierzcie nam, że ta rozgrywka odmieni Wasze życie. Będzie pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a w dodatku będzie utrzymana w duchu karnawałowym.

w każdy czwartek (do 30.06), godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą środę (do 25.05), godz. 10:00

Wstęp wolny
Tak! Zachęcamy Was do zaprezentowania fantazyjnych strojów i być może założenia karnawałowych masek...? Jeśli macie inny pomysł na strój to super! Zupełna dowolność, niech Wasza kreatywność nie zna granic. Oczywiście gracze bez przebrań też mają pełne prawo wziąć udział w wydarzeniu, bez obaw.

Ale... skoro karnawał trwa, to nasza gra też nieco zmieni swoją formę. Pomiędzy rundami, od czasu do czasu z głośników nieco głośniej poleci muzyka, to będzie czas na konsultacje z innymi uczestnikami rozgrywki. No bo kto będąc na imprezie nigdy nie spiskował, albo nie planował małych żartów i psikusów. Może podczas pogaduszek "na boku" powstaną sojusze Mafia-Miasto? Liczymy na Waszą inicjatywę, nic już nie sugerujemy...

A jeśli nigdy nie grałeś w Mafię, to już tłumaczymy co i jak. Mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zajmą się nimi mafiozi.

Nasze rozgrywki w Mafię są częścią cyklu integracyjnych warsztatów z pobudzania wyobraźni, które w zależności od wydarzenia będą przybierać różne formy. Zapraszamy każdego, kto ukończył 15 rok życia. Stawiamy na zabawę i grę towarzyską, w której każdy może wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry. Nie ma się czego bać, wystarczy przyjąć swoją nową rolę i zacząć żyć rzeczywistością np. policjanta tropiącego złoczyńców.

Zapewniamy Mistrza Ceremonii i niepowtarzalny klimat, a wszystko to zgodnie z panującymi obostrzeniami epidemiologicznymi. Grałeś już w Mafię? Super! Przyjdź i zabaw się z nami kolejny raz. Nigdy o tym nie słyszałeś? Jeszcze lepiej, pozwól nam wprowadzić Cię w tajemniczy świat obywateli, policjantów, tajnych agentów no i oczywiście włoskiej mafii. Dla zwolenników jasnych wyjaśnień podajemy definicję Mafii z Wikipedii.

Mafia - towarzyska gra fabularna symulująca walkę pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością. Gra charakteryzuje się ogromną elastycznością zasad, dzięki czemu można ją rozgrywać w niemal dowolnie licznej grupie. Gra wymaga i rozwija umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, przekonywania, a także kontroli mowy ciała oraz innych sygnałów niewerbalnych.

UWAGA!
Osoby biorące udział w poprzednich trzech edycjach Mafii mogą przyjść na godz. 19:00 (o 18:30 będziemy tłumaczyć zasady nowym uczestnikom).


Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Gra przewidziana jest na 2h. Osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie certyfikatów COVID. Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os. na 15m2 + osoby zaszczepione.
Wstęp wolny
Wiek: 15+

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • festiwal muzyczny , w plenerze , gry
  maj 19-20
  czwartek - piątek, g. 15:00
  Gdańsk, PG Camper Park
  Technikalia 2022
 • zlot , gry
  maj 27-29
  piątek - niedziela, g. 19:00
  Gdynia, SP 31
  VIITM