Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pro Evolution Soccer

Zapraszamy wszystkich fanów wirtualnej piłki spod znaku Konami, na turniej w Pro Evolution Soccer 2013. Zapisy są prowadzone w restauracji 4 Strony Świata oraz na jej Facebook'owym profilu. Wystarczy podać Imię i Nazwisko oraz Nick pod jakim będzie grał w lidze.

Trochę informacji:
1. Miejsce rozgrywek - Sala VIP w restauracji 4 Strony Świata, ul. Grunwaldzka 417, Gdańsk.
2. Termin: 22.06.2013 r., godz. 10.30
3. Wpisowe - 10zł - opłacane w restauracji lub przelewem.
4. Liczba miejsc ograniczona (36 osób).
5. Gramy na 6 stanowiskach, podzieleni na sześć, sześcioosobowych grup.
6. Wyłącznie osoby pełnoletnie.
7. Nagrody za 3 pierwsze miejsca w lidze- bony do 4 Stron Świata na 100 (1 miejsce), 50 (2 miejsce), 25 zł (3 miejsce)

Pełny regulamin.
1. Organizator turnieju.
1.1. Cykl spotkań gdańskiej ligi Pro Evolution Soccer 2013 organizowany jest przez restaurację 4 Strony Świata.
1.2. Zapisy na miejscu w restauracji bądź poprzez jej profil na Facebooku.
2. Terminarz.
2.1. Turniej odbędzie się 22.06.2013
3. Uczestnicy turnieju.
3.1. W lidze mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
4. Zasady dotyczące turnieju PES 2013
4.1. Turniej jest zorganizowany i prowadzony na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
4.2. Gracze mogą zapisać się jedynie na miejscu rozgrywek oraz poprzez profil na Facebooku.
4.3. Aby wziąć udział w turnieju Pro Evolution Soccer uczestnik zobowiązany jest do zapłacenia wpisowego w wysokości 10zł .
4.4. Płatności należy przekazywać osobiście lub na:
Cztery Strony Świata s.c; nr konta: 30 1240 1271 1111 0000 1493 0425.
4.5. Platformą turnieju jest gra Pro Evolution Soccer 2013 w podstawowej, w żaden sposób nieedytowalnej wersji, chyba że oficjalnymi licencjonowanymi dodatkami firmy KONAMI.
4.6. Turniej prowadzony jest na konsolach PlayStation 3. W trakcie turnieju uczestnicy nie mogą odłączać kontrolerów przygotowanych przez organizatora bez porozumienia z nim.
4.7. Uczestnik może korzystać z własnego kontrolera jednak musi o tym poinformować organizatora. Oprócz tego kontroler musi być odpowiednio oznaczony aby nie było nieścisłości odnośnie tego kto jest jego właścicielem
4.8. Uczestnik turnieju ma do wyboru wszystkie drużyny dostępne w grze z wyjątkiem ekip z Master League.
4.9. Turniej prowadzony jest na następujących ustawieniach ogólnych wcześniej zdefiniowanych w grze:
Pogoda - Dobra
Stadion - Losowo (możliwość ręcznego wyboru w przypadku zgody obu graczy)
Rodzaj piłki - Plain
Forma: gospodarze - zielone strzałki
Forma: goście - zielone strzałki
Szybkość gry - 0
4.10. Przed rozpoczęciem meczu zawodnicy mają pięć minut na ustawienie formacji oraz składu kierowanej drużyny.
4.11. Uczestnik ma możliwość wgrania formacji z własnego pendrive'a.
4.12. Dokonywanie zmian w składzie oraz taktyce drużyny podczas trwania meczu możliwe jest wyłącznie w sytuacjach, kiedy piłka znajduje się poza polem gry lub wykonywany jest stały fragment . Wszelkie próby przerywania gry stanowią podstawę do wpisania walkoweru na korzyść przeciwnika.
4.13. W przypadku przerwania meczu z powodów technicznych, wynik nie zostaje wpisany do formularza. Zostanie on powtórzony w pełnym wymiarze czasowym.

5. System rozgrywek
5.1. Rozgrywki grupowe
5.1.1. Rozgrywki grupowe są prowadzone systemem "każdy z każdym" bez meczów rewanżowych.
5.1.2. O końcowej klasyfikacji w danej grupie decyduje kolejno: liczba punktów, pojedynek bezpośredni, bilans bramek. Jeśli klasyfikacja nie zostanie rozstrzygnięta poprzez podliczenie bilansu bramek, zostaje rozegrane dodatkowe 5 minutowe spotkanie między zawodnikami, którzy zmagają się o daną pozycję. Jeśli spotkanie zakończy się remisem wtedy decydują rzuty karne.
5.1.3. Jeżeli gracz opuści spotkanie, zanim rozegra wszystkie swoje mecze w danej kolejce bez uprzedniego poinformowania organizatora, to wszystkie jego wyniki zostają anulowane i nie są brane pod uwagę przy ustalaniu klasyfikacji końcowej.
5.1.4. Z każdej grupy do fazy pucharu dnia przechodzą dwie osoby z największą ilością punktów.
5.2. Rozgrywki pucharowe
5.2.1. W każdej rundzie gramy systemem "mecz/rewanż" (nie dotyczy finału oraz meczu o 3 miejsce)
5.2.2. O wygranej decyduje zsumowany wynik obu spotkań.
5.2.3. Jeśli po rozegraniu dwóch meczów wynik jest remisowy, wtedy rozegrane zostaje trzecie, pięciominutowe spotkanie z włączoną dogrywką oraz rzutami karnymi.
5.2.5. Mecz finałowy oraz o trzecie miejsce trwa 1x10min + Ew. dogrywka i rzuty karne.

6. Nagrody.
6.1 Nagrody stanowić będą bony do 4 Stron Świata na 100 zł za pierwsze miejsce, 50 zł za drugie miejsce i 25 zł za trzecie miejsce.