• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Prime Show MMA 2: Kosmos (2 opinie)

W walce wieczoru PRIME 2: Kosmos, wszystkim dobrze znany Norman "Stormin" Parke stoczy krwawą wojnę z nieobliczalnym Grzegorzem "Szuli" Szulakowskim. Weteran KSW i UFC świetne sobie radzi w świecie freak-fightów, dla "Szuliego" będzie to debiut dla takiej organizacji.

W jednej z głównych walk wieczoru PRIME 2 dojdzie do prawdziwego freak-fightu, były rywal Pudziana i mistrz senegalskich zapasów Bombardier zmierzy się z nieznającym strachu, czołowym polskim influencerem i weteranem programu Warsaw Shore - Stiflerem. Różnica wagi między nimi to będzie przynajmniej 40 kg!

Jedno z najbardziej głośnych nazwisk ostatniego czasu - Paweł "Tybori" Tyburski zmierzy się w pasjonującym pojedynku z Adamem Soroko. Weteran walk na gołe pięści musi odkupić swoje winy za poprzednią galę. Rywal będzie bardzo wymagający, nikt oprócz Soroko nie chce się bić z "Tyborim".

Ponadto w Gdynia Arena wystąpi największy zadymiarz w internecie Bagieta, czołowa polska tik-tokerka Dominika Rybak, kontrowersyjny Jaś Kapela czy ochroniarz z przeboju Nextflixa "Oszust z Tindera" - Piotr Kaluski, który stoczy bój z byłym mistrzem KSW - Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Już 9 lipca w Trójmieście przekonamy się jak sobie poradzą w klatce. To trzeba przeżyć na żywo!

W "Strefie Cringe'u" zasiądzie dwóch potężnych graczy - Popek i Abus. Taki duet gwarantuje kupę śmiechu i szydery. PRIME zadbało również o część artystyczną imprezy, swój koncert zagra Popek. Obejrzeć galę można jedynie w systemie PPV. Bilety na PRIME 2: Kosmos są w serwisie Eventim. Ceny zaczynają się od 100 zł od miejsca na trybunach.

Karta walk PRIME 2: Kosmos
Norman "Stormin" Parke vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski
Damian "Stifler" Zduńczyk vs Sergine "Bombardier" Ousmane Dia
Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak - formuła K-1 w małych rękawicach
Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr Kałuski - formuła K-1
Adam Soroko vs Paweł "Tybori" Tyburski - formuła K-1 w małych rękawicach
Michał "Bagietka" Gorzelańczyk vs Jan Patecki
Jaś Kapela vs Konrad "Skolim" Skolimowski
Jakub "Hecman" Rygiel vs Dawid Ambro - boks w małych rękawicach
Sebastian "Ztrolowany" Nowak vs Marcin "Mielonidas" Makowski
Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Maciej Rataj vs Mikołaj "VanDal" Rdzanek

Opinie (2) 2 zablokowane

 • W T. szekspirowskim to? (1)

  • 1 0

  • mogłoby być w szekspirowskim

   bo to bedzie tragedia

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.