stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Prezentacja drużyny Trefl Gdańsk

Tuż przed nowym sezonem PlusLigi siatkarze Trefla Gdańsk już po raz trzeci zaprezentują się trójmiejskim kibicom w Forum Gdańsk. Sportowe atrakcje opanują wyjątkowe przestrzenie Forum w środę 29 września o godz. 17:30. Prezentacja drużyny odbędzie się na mostku na poziomie 0.

Trefl Gdańsk pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi rozegra w niedzielę 3 października w Katowicach, a inauguracja sezonu w ERGO ARENIE odbędzie się tydzień później - w niedzielę 10 października podczas starcia z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Z kolei już w środę 29 września gdańszczanie zapraszają na przedsezonową prezentację drużyny. Siatkarskie atrakcje są zaplanowane od godz. 17:30 do 18:30, a podobnie jak dwa i trzy lata temu odbędą się w Forum Gdańsk na poziomie 0 na mostku.

W spotkaniu udział weźmie prawie cała drużyna Trefla Gdańsk, zabraknie bowiem tylko Karola Urbanowicza, który z kadrą U21 walczy w mistrzostwach świata. Kibice spotkają się natomiast z mistrzem Polski Lukasem Kampą, mistrzami świata z 2014 r. Mariuszem Wlazłym i Mateuszem Miką, dobrze znanymi już w Gdańsku Bartłomiejem Lipińskim, Łukaszem Kozubem, Kewinem Sasakiem, Moritzem Reichertem, Maciejem Olenderkiem, Bartłomiejem Mordylem i Pablo Crerem, wychowankami klubu Dawidem Pruszkowskim i Jordanem Zaleszczykiem, a także debiutującym w najwyższej klasie rozgrywkowej Patrykiem Łabą. Zawodnicy zaprezentują się oczywiście w nowych koszulkach meczowych, które tego dnia będą mieć swą premierę i po raz pierwszy zostaną pokazane przed nowym sezonem PlusLigi. Z kibicami spotka się także oczywiście sztab szkoleniowy "gdańskich lwów", z trenerem Michałem Winiarskim na czele.

Po oficjalnej prezentacji drużyny, przemowach zawodników, sztabu szkoleniowego i władz klubu, nadejdzie pora na wspólne rozgrywki w gry planszowe Trefla, w których już tradycyjnie zawodnicy zmierzą się razem z kibicami. Spotkanie zakończy się czasem na zdjęcia i autografy, z zachowaniem oczywiście obowiązujących przepisów epidemiologicznych.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.