stat
Impreza już się odbyła

Prezentacja Vistalu Gdynia (plus integracja z kibicami)

Są silne, wzmocnione i świetnie przygotowane. Gotowe do tego, aby wydrapać drugi w historii klubu tytuł mistrzowski. Lecz zanim zawodniczki Vistalu Gdynia rozpoczną walkę w Superlidze kobiet, to najpierw się Wam przedstawią. A później wspólnie pograją w bilard i kręgle. 13 września o godzinie 19:00 zapraszamy do Centrum U7 w Gdyni na prezentację gdyńskiego zespołu połączoną z konkursami i wspaniałą zabawą z wszystkimi obecnymi. MUSISZ TAM BYĆ!

paź 18

niedziela, godz. 11:00

Kolbudy, ul. Wybickiego
bilety 79 zł
Nie ma w gdyńskiej drużynie osoby, która nie marzy o tym, żeby ponownie wrócić na mistrzowski tron. Kto raz zasmakował złotego medalu, ten zawsze będzie marzył o tym, żeby ten sukces powtórzyć. Marzą o tym kibice, dla których wygrana w 2012 roku w finałowym meczu w Lubinie oznaczała niezapomnianą noc, marzą zawodniczki, dla których to zwycięstwo było najpiękniejszą chwilą w karierze. Z całą pewnością możemy napisać, że w Superlidze kobiet nie ma bardziej zdeterminowanej drużyny niż Vistal Gdynia. Dziewczyny nie chcą wywalczyć mistrzowskiego tytułu. One chcą go rywalkom wydrapać, wyszarpać z gardła, chcą w każdym meczu pokazać, że zasługują na najwyższe laury i szacunek swoich fanów. Lecz zanim mistrzynie po raz pierwszy zaprezentują się na własnym parkiecie, a zrobią to dokładnie 15 września w pojedynku z Ruchem Chorzów, najpierw przedstawią się tym, dla których grają - Wam, kibicom.

Uwaga, uwaga! 13 września w klubie U7 w Gdyni najpierw poznacie nowy zespół Vistalu, a następnie będziecie mogli ZA DARMO się z nim integrować.Mistrzynie z 2012 roku są silne i świetnie przygotowane, o co zadbał Jens Steffensen ze swoim skandynawskim kolegą. Są niesamowicie zdeterminowane. Są też wzmocnione. Iwony Niedźwiedź fanom szczypiorniaka nie trzeba przedstawiać - to klasa sama w sobie. Ines Khouilidi to zawodniczka nie tylko utytułowana, ale i piekielnie silna. Ta dziewczyna ma siłę większą niż niejeden facet, jest jak taran, niejedna rywalka to odczuje. Jessica Da Silva Quintino jest piekielnie szybka i zdecydowana. Do tego dodajmy młode i zdolną Emilię Galińską, jak i kapitalnie zapowiadającą się Katarzynę Janiszewską, plus oczywiście wszystkie te zawodniczki, które stanowiły o sile zespołu w ubiegłych, obfitujących przecież w sukcesy latach.

ZAWODNICZKI VISTALU W ROLI MIKOŁAJÓW W U7!W piątek, 13 września o godzinie 19:00 będziecie mieli wyjątkową okazję do tego, aby poznać nie tylko nowe zawodniczki, ale także te, które koszulkę Vistalu ubierały w poprzednim sezonie. Pisząc "poznać" nie mamy na myśli obserwowania dziewczyn z perspektywy trybun - będziecie mogli normalnie z nimi porozmawiać, jak również pograć w kręgle lub bilard, jak kto woli, bowiem od godziny 19 do godziny 21 Centrum U7 udostępni Wam tory bowlingowe oraz stoły bilardowe. ZA DARMO! Taka integracja będzie świetnym przetarciem przed nowym sezonem ligowym, pozwoli złapać jeszcze lepszą więź między kibicami a piłkarkami. Ostatnie lata w Vistalu obfitowały w sukcesy, choć były też momenty trudne, ale prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną w każdym miejscu i również w tych trudnych chwilach, bo jak mówił sir Alex Ferguson, jeżeli nie wspierasz zespołu wtedy, kiedy jemu nie idzie, to nie masz prawa okazywać radości wtedy, kiedy zwycięża.


KIBICE GRAJĄ W KRĘGLE Z ZAWODNICZKAMI VISTALU
Zapamiętajcie tę datę. 13 września o godzinie 19:00 bądźcie w U7 w Gdyni. Pokażcie, że jesteście z zespołem, że mocno w niego wierzycie i...doskonale się bawcie. O atrakcje i konkursy nie musicie się martwić, będzie można wygrać karnet na mecze Vistalu, zaproszenia do U7, a także...drinki, czy dzbanki z piwem, jak również inne nagrody. Dlatego już teraz weźcie do ręki flamaster i zakreślcie grubym kółkiem ten dzień - piątek, 13 września, godzina 19:00. To doskonały czas i miejsce na integrację. Bądźcie razem z zespołem i okażcie mu swoje wsparcie przed sezonem...przed sezonem, którego zakończenie może być równie piękne, jak w 2012 roku!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij