• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Premiery tygodnia - Helios Galeria ALFA

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Zabierz rodzinę, znajomych i poznaj najnowsze premiery w kinie Helios galeria Alfa! Wydarzenia specjalne, gorąca piątkowa premiera i różnorodne tytuły, które wypełnią pozostałe dni tygodnia. Helios będzie obfitował w moc mistrzowskich propozycji dla całej rodziny, skomponowanych z myślą zarówno o małych, jak i dorosłych wielbicielach dobrego kina. Moc filmowych emocji gwarantowana codziennie!

kwi 17

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 28,90 zł
przedsprzedaż 18,90 - 26,90 zł
kwi 26

środa, godz. 18:00

bilety 26,90 zł
W najbliższy czwartek, 28 października o godzinie 18:00, warto zarezerwować czas na projekcję filmu Mistrz, odbywającą się w ramach projektu Kultura Dostępna. Historię legendarnego pięściarza Tadeusza Teddyego Pietrzykowskiego przybliży widzom rewelacyjny Piotr Głowacki, wcielając się w rolę mistrza wszechwag niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach obraz przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo. 
 
W piątek czas na premierę w mocnym stylu horror Poroże. Nauczycielka z małego amerykańskiego miasteczka (Keri Russell) i jej brat (Jesse Plemons), lokalny szeryf, odkrywają, że jeden z uczniów (Jeremy T. Thomas) skrywa niebezpieczny sekret, który może mieć przerażające konsekwencje...  
 
Sobota? Idealny dzień na kino familijne porcję świetnej wspólnej zabawy, a tę zapewnić mogą całej rodzinie aż trzy kinowe przeboje!  
 
Pierwsza propozycja to Rodzina Addamsów 2, animacja pełna mistrzowskiego poczucia humoru, charakterystycznych postaci i mnóstwa zabawnych sytuacji. Ron Usterka wyzwala natomiast nie tylko łzy radości, ale też solidną porcję refleksji. Dialogi bohaterów wywołujące salwy śmiechu na kinowej sali, ciepła opowieść pełna zwrotów akcji i mądry przekaz absolutne #mustsee dla całej rodziny. Propozycja numer 3  Mój przyjaciel wampir  brzmi groźnie, lecz w rzeczywistości kusi widzów, którzy ukończyli czwarty rok życia. Mały Wampirek od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. Chociaż każdego dnia może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, tak naprawdę bywa potwornie samotny. W tej sytuacji ma tylko jedno marzenie pójść do szkoły i poznać inne dzieci. Niestety, rodzice nie pozwalają mu opuszczać rezydencji, twierdząc, że świat na zewnętrz pełen jest niebezpieczeństw. Oj, chyba ich nie posłucha  
W sobotni wieczór warto oczywiście wybrać się również do kina na seans dla nieco starszych widzów. Venom 2: Carnage opowiada o dziennikarzu, którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia Venomem. W drugiej części poznamy Carnagea (Woody Harrelson). To jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela, reżyserem filmu jest Andy Serkis.  
Niedziela z reguły bywa leniwa, ale podczas Filmowych Poranków lenistwo jest wyłącznie słodkie! 31 października o godzinie 10:30 w kinach Helios na najmłodszych widzów czekać będzie Strażak Sam. Zestaw aż pięciu bajek, konkursy i zabawy na kinowej sali oraz rewelacyjne Łamigłówki HelioSówki, wymagające spostrzegawczości, refleksu i sprawności. Tego seansu nie można przegapić! 
 
Poniedziałek, 1 listopada. Czas na fabułę Wszyscy święci New Jersey. Film będący prequelem przełomowego serialu Rodzina Soprano. Młody Anthony dorasta w jednej z najbardziej burzliwych epok w historii Newark, stając się mężczyzną w chwili, gdy rywalizujący gangsterzy zaczynają podnosić się i rzucać wyzwanie wszechpotężnej rodzinie przestępczej DiMeo nad coraz bardziej targanym wyścigami miastem... 
 
Pozostałe dni tygodnia warto okrasić kinem akcji, odrobiną science fiction i dramatem!  
 
Nie czas umierać kusi kolejną przygodną Jamesa Bonda, przed którym oczywiście misja pełna scen mrożących krew w żyłach. No cóż, słynny agent 007 nie nacieszy się zbyt długo spokojnym życiem na Jamajce Spokojnie w kinowych fotelach nie posiedzą również widzowie oglądający Diunę  historię Paula Atreidesa, któremu pisane jest wspaniałe przeznaczenie. Najpierw musi jednak udać się na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, aby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach! Na fanów dramatu połączonego z solidną dawką akcji czeka natomiast Furioza, pokazująca świat kibiców chuliganów i kobiet, które pozostają z nimi w związkach. Na brawa zasługuje doskonała gra Mateusza Damięckiego i partnerujących mu Weroniki Książkiewicz oraz Mateusza Banasiuka. 
 
Repertuar Heliosa kusi mnogością świetnych produkcji każdego dnia. Wystarczy tylko podjąć decyzję, wejść na stronęhttps://www.helios.pl/2,Gdansk/StronaGlowna/  i zakupić bilety na poszczególne seanse. Zapraszamy! 

Opinie