stat

Premiera warsztatu online - renowacja krzesła online

 • Kalendarz
  30 marca - 6 kwietnia, godz. 16.00
 • Lokalizacja
  Online
  Organizator: CSW Łaźnia
 • Bilety
  wstęp wolny

Zapraszamy wszystkich fanów renowacji i majsterkowania do obejrzenia pierwszego warsztatu online cyklu AKTYWNIE LOKALNIE.

Aktywnie Lokalnie to seria warsztatów umożliwiająca zaprezentowanie kulturalnego i społecznego potencjału drzemiącego w mieszkańcach Nowego Portu. Niecodziennymi umiejętnościami kryjącymi się w ludziach tworzących unikatową, nowoporcką społeczność, można inspirować się w każdej wolnej chwili dzięki filmowej formie warsztatów.
 
MAJKA i przygoda z meblami! renowacja krzesła online
30.03.2021, godz. 16.00
warsztat online do bezpłatnego odtworzenia:

- na stronie edukacyjnej CSW ŁAŹNIA
- na kanale YouTube
- na Facebooku edukacyjnym CSW ŁAŹNIAK
- na Facebooku CSW ŁAŹNIA 
- warsztat z audiodeskrypcją

Maja przeprowadzi widzów przez podstawy renowacji mebla, krok po kroku objaśniając każdy etap pracy. Pokaże jak wymienić obicie w siedzisku oraz jak poradzić sobie z napotkanymi, drobnymi uszkodzeniami. Majka z pewnością rozwieje ewentualne wątpliwości związane z samodzielnym odnawianiem mebli trapiące każdego nowicjusza.

Warsztat realizowany w zakresie zadania "Nowy Port. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Nowego Portu w Gdańsku".

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.