stat
Impreza już się odbyła

Premiera pisma Strona Czynna

Pierwszy numer Strony Czynnej za chwilę ujrzy światło dzienne. Ta premiera to nasze święto, wypadkowa świetnych tekstów, plastycznych i okołoliterackich form, które otrzymaliśmy w ramach naboru.

10 - 26 czerwca 2021

Gdynia,
Wstęp wolny
paź 1-3

piątek - niedziela

Gdynia
To ukoronowanie blisko 3-miesięcznych zmagań naszego kolektywu w postaci wielogodzinnych rozmów i dysput, uzasadniania swoich wyborów, nakłaniania do zmiany decyzji i szukania kompromisów, wysyłania setek wiadomości i maili, sporządzania notatek i nanoszenia poprawek. Słowem - mnóstwo rzeki pod tym mostem cytując poetę, podobnie jak potu na naszych, w większości korporacyjnych, plecach. Ale do rzeczy: w piątek, 7 lutego, widzimy się w podziemiach gdyńskiej Desdemony.

Premierę rozpocznie panel dyskusyjny, w którym wezmą udział zaproszeni autorzy: Maciej Kotłowski, Paweł Kusiak, Marcin Podlaski, Patrycja Sikora i Anna Wieser. Po spotkaniu, wieczór uświetni Abēdi, naczelny szaman i dobry duch trójmiejskiej sceny djskiej/muzycznej. Rezerwujcie ten wieczór w kalendarzach i bierzcie czynny udział!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka elektroniczna
    cze 24
    czwartek, g. 21:30
    Gdańsk, Plac Dyrekcji
    Disclosure Music