stat
Impreza już się odbyła

Prawie Dzień Kobiet - preludium | Muzyka w Indexie

Index Klubokawiarnia zaprasza na na kolejny wyjątkowy koncert online z cyklu Muzyka w Indexie! 7 marca o godz. 19:00 zagra Jarek Ziętek, a na scenie towarzyszyć mu będą tajemniczy goście!

Jarosław Ziętek - muzyk, wokalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów, didżej, tłumacz, aktor, standaper (marny ale nie jest w tym osamotniony). W latach 1983-86 artysta chóru w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Współzałożyciel anglojęzycznej grupy teatralnej Maybe Theater Company, kierownik muzyczny m. in. spektakli: Grease, Rent, All We Need Is Love, Opera za trzy grosze, Opowieści kanterberyjskie.

jazz - koncerty w Trójmieście


Autor spektakli: Niech żyją młode żądze w Teatrze Atelier w Sopocie i Nic dwa razy się nie zdarza w Gdańskiej Akademii Muzycznej (prezentowany też na żywo na antenie Radia Gdańsk). Brał udział i zdobywał nagrody na wielu festiwalach (m.in. FAMA w Świnoujściu, w Krakowie (I miejsce na festiwalu interpretacji piosenek The Beatles), w Warszawie (Festiwal Ballada), w Poznaniu (Festiwal Brassensa i festiwal Blyrwy i amory II miejsce) w Katowicach (Rawa Blues).

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE: Prawie Dzień Kobiet - preludium | Jarek Ziętek i Goście

Trzykrotnie występował na festiwalu Piknik Country w Mrągowie. Grał (solo i z zespołem) w wielu polskich miastach oraz w Danii, Szwecji, Niemczech i Czechach. Pracował jako prezenter w radiu Eska Nord. Na stałe współpracuje z jazzową wokalistką Joanną Knitter. Od osiemnastu lat wraz z Jarosławem Janiszewskim tworzą Duet Gremplina, który trawestuje znane rodzime i zagraniczne szlagiery, a także wykonuje własne kompozycje. Wielokrotnie występowali w telewizyjnym kabarecie Krzysztofa Skiby Skibomagiel. W latach 2012-2018 z J.J. prowadzili wtorkową nocną audycję w Radiu Gdańsk. Obaj też stworzyli prześmiewczą formację Otoczeni przez bydło, dla której teledyski reżyserował Yach Paszkiewicz.

Kup WIRTUALNY BILET i pomóż nam wspierać trójmiejskich artystów!
Link: https://zrzutka.pl/z/muzykawindexie

Patronem cyklu jest portal muzyczny www.uptone.pl


 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • blues
    maj 6
    czwartek, g. 19:30
    Gdynia, Park Kolibki w Orłowie
    Kinga Rataj