stat
Wydarzenie już się odbyło

PozaPozy Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych

9 października - 28 listopada 2021, godz. 19:00

Sopot,
bilety 30 zł
ulgowy 25 zł
Zbliża się 11 już edycja Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "PozaPozy". W tym roku odbędzie się on w dniach 14 i 15 października. Tego drugiego dnia będzie miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.Rozpocznie się o godz. 15.00 w Teatrze Wybrzeże.

koncerty w Trójmieście


Festiwal ma charakter otwarty. W zmaganiach biorą udział artyści amatorzy, których spektakle i występy niejednokrotnie wywołują nieukrywany podziw jury oraz publiczności.
Pierwszy dzień jest przeznaczony na przesłuchania. Jest to czas podejmowania decyzji i wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach. A tych nie brakuje. Niepełnosprawni artyści konkurują ze sobą na takich polach jak: muzyka, teatr i prace plastyczne.
Kolejnego dnia, podczas gali zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia a jej przebieg uświetni kwartet smyczkowy "Baltic" oraz znany i lubiany zespół De Mono.
Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. W tym roku po raz pierwszy w pomoc przy organizacji Festiwalu włączyła się Fundacja Gdańska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.