stat
Impreza już się odbyła

Powrót do szkoły z Alfa Centrum

sie 11-14

wtorek - piątek, godz. 10:00

Wstęp wolny
Wakacje już za nami, a to oznacza powrót do szkolnych ławek. Okazuje się jednak, że okres naulki szkolnej wcale nie musi być nudny! To także czas na rozwój swoich pasji i zainteresowań.
W pierwszy weekend września przedstawimy dzieciom i młodzieży szereg propozycji spędzenia wolnego czasu. W Alfie zobaczycie pokazy Studia Tańca „Siemanko”, japońskich sztuk walki w wykonaniu członków Gdańskiego Klubu Karate - DO oraz akrobacje w wykonaniu sportowców z Akademii Sportu Olimpijczyk. Umysły ścisłe zainteresuje pokaz wybuchowych eksperymentów zaprezentowanych przez centrum Edufun. Nie zabraknie popisów robotów, nauki programowania i licznych konkursów matematycznych dla ochotników. Na początek szkoły warto też popracować nad kreatywnością podczas warsztatów przygotowanych przez Laboratorium Twórczości Pryzmat.
Rodziców zapraszamy na chwilę wytchnienia przy kawie, a chętnych do skorzystania ze specjalnych ofert w naszych sklepach przygotowanych na ten weekend.

Serdecznie zapraszamy!
 

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij