Impreza już się odbyła

Powrót do szkoły - Wyspa Piratów

31 sierpnia zapraszamy w podróż do dawnej krainy i wcielenia sie w postać bohatera tajemniczej wyspy. Po raz pierwszy w Polsce razem z serią wydarzeń "Dziecko Królem Historii" przeniesiemy sie na prawdziwą piracką wyspę!

lis 29

niedziela, godz. 9:30 - 14:00

Gdańsk Złota Karczma, mjr. M. Słabego 10
bilety 15 - 20 zł
ulgowy 1 - 10 zł
przedsprzedaż 15 zł

w każdy wtorek (do 29.12), godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Tego dnia poznasz piratów i kolorowego Kapitana Papugę oraz będziesz szukać skrzyń ze skarbami ukrytych na XVIII wiecznym galeonie. Tylko uważaj na zuchwałego korsarza pilnującego złota!

Niezwykłe postacie zabiorą wszystkich w magiczną podróż pełna morskich gier i zabaw na złocistym piasku. Ciekawe komu uda się przejść morski chrzest i zostać Wilkiem Morskim?

Dodatkowo strefa MUZYCZNEGO STARTERA gdzie będzie można poznać instrumenty takie jak: gitara, keyboard, ukulele, perkusja, boomwhackers czy cajon.

Każda osoba będzie miała szansę zagrać na wybranym instrumencie, spróbować swoich sił w zespole muzycznym,  zarezerwować termin zajęć w roku szkolnym lub odpocząć na leżaku, relaksując się przy rozmaitych dźwiękach pirackiej muzyki.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.