stat
Impreza już się odbyła

Powrót do szkoły - Wyspa Piratów

31 sierpnia zapraszamy w podróż do dawnej krainy i wcielenia sie w postać bohatera tajemniczej wyspy. Po raz pierwszy w Polsce razem z serią wydarzeń "Dziecko Królem Historii" przeniesiemy sie na prawdziwą piracką wyspę!

w każdy poniedziałek (do 16.08), godz. 17:00 - 19:30

Wstęp wolny
wrz 5

niedziela, godz. 8:00

Gdańsk, Orunia Górna
bilety 40 zł
przedsprzedaż 15 zł
Tego dnia poznasz piratów i kolorowego Kapitana Papugę oraz będziesz szukać skrzyń ze skarbami ukrytych na XVIII wiecznym galeonie. Tylko uważaj na zuchwałego korsarza pilnującego złota!

Niezwykłe postacie zabiorą wszystkich w magiczną podróż pełna morskich gier i zabaw na złocistym piasku. Ciekawe komu uda się przejść morski chrzest i zostać Wilkiem Morskim?

Dodatkowo strefa MUZYCZNEGO STARTERA gdzie będzie można poznać instrumenty takie jak: gitara, keyboard, ukulele, perkusja, boomwhackers czy cajon.

Każda osoba będzie miała szansę zagrać na wybranym instrumencie, spróbować swoich sił w zespole muzycznym,  zarezerwować termin zajęć w roku szkolnym lub odpocząć na leżaku, relaksując się przy rozmaitych dźwiękach pirackiej muzyki.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • w plenerze , projekcje filmowe , gry
    cze 1-31.08

    Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
    Lato na Patio