• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Poszukiwanie kwiatu paproci

Zbliża się Noc Świętojańska, prastare święto magicznej i najkrótszej nocy w roku. Z tej okazji z 23 na 24 czerwca Loopy's World zaprasza dzieci na całonocną zabawę wraz z fabularną grą, podczas której udadzą się na poszukiwanie legendarnego kwiatu paproci.

13 - 22 maja 2022

Gdańsk Zbiornik Kolorowy, Kolorowa
bilety 15 - 21 zł
maj 21

sobota, godz. 11:00 - 13:00

Wstęp wolny
Ważnym elementem obchodów prastarego święta Nocy Kupały i późniejszej Nocy Świętojańskiej są zioła i rośliny, którym przypisywano magiczne właściwości. W najkrótszą noc roku zakwitać miał kwiat paproci, więc młodzi śmiałkowie o północy wybierali się do lasu na poszukiwania. Jak podają legendy, kwiat ten świeci niezwykłym blaskiem i wskazuje drogę do ukrytych w ziemi skarbów. Ten, kto go odnajdzie, pozna wszystkie mądrości świata zapewniając sobie bogactwo i szczęście.

Na nocną wyprawę dla dzieci (w wieku od 7 do 13 lat) zaprasza największe na Pomorzu centrum rozrywki Loopy's World, gdzie w nocy z 23 na 24 czerwca odbędą się obchody Nocy Świętojańskiej.

Za sprawą gry fabularnej najmłodsi przeniosą się do świata słowiańskich wierzeń i mitów. W ciemnym lesie szukać będą kwiatu paproci, a po drodze czeka na nich wiele przygód i zagadek. Dodatkowo organizatorzy gwarantują nocne podchody z latarkami i możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji placu. Ponieważ aktywna zabawa wzmaga apetyt, na małych łasuchów czekać będzie szwedzki stół z przekąskami. Dzieci mają także zapewniony nocleg i śniadanie, po którym będą mogły się bawić aż do czasu przyjazdów opiekunów.

Oferta całonocnej zabawy dla dzieci ucieszy także rodziców, którzy pragną świętować najkrótszą noc w roku w gronie dorosłych.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie organizatora: www.loopys.pl.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    119 zł
promocyjny: 99 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.