stat
Impreza już się odbyła

Poszukiwacze Zaginionej Auli

Akcja "Poszukiwacze Zaginionej Auli" to pierwsza tego typu gra terenowa w historii UG, która ma łączyć, a nie dzielić! To prawdziwy Escape Room na otwartej przestrzeni i świetna rozgrzewka na rozpoczęcie Juwenaliów w Trójmieście!

Relacja z imprezy

wrz 18

sobota, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Przeżyj podróż w nieznane i eksploruj trudno dostępne zakamarki wydziałów UG. Zgarnij atrakcyjne nagrody i przejdź ze studentem / wykładowcą na "ty" w strefie chillout. W grze mogą wziąć udział grupy od 3 do 5 osób składające się ze studentów i wykładowców UG, ale także wszystkich uczelni wyższych z Trójmiasta.

Na zwycięskie grupy czekają nagrody, w tym nagroda specjalna. Startujemy w studiu Radia MORS na Wydziale Nauk Społecznych UG w czwartek 24 maja o godz. 13:13. Na zakończenie w strefie chillout: leżaki, muzyka, foodtrucki. Strefa chillout rozpocznie się jeszcze przed startem grup.

W późniejszym terminie możemy dosłać Państwu informację prasową i materiały graficzne do wykorzystania. Ze swojej strony proponujemy umieszczenie logo na materiałach promocyjnych.

Organizatorzy:
Radio MORS Uniwersytetu Gdańskiego
Naukowe Koło Radiowców
Koło Naukowe Inspiar

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.