stat
Impreza już się odbyła

Postaw na Przyjaźń - Speed Friending

Zapraszamy na Speed Friending do Gdańska! Speed Friending to łatwy i wygodny sposób na poznawanie nowych ludzi w sposób, który całkowicie usuwa niezręczne bariery społeczne, ponieważ wszyscy jesteśmy tam z tego samego powodu - by dobrze się bawić.

sty 21

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 130 zł

w każdy piątek (do 28.10), godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Uwaga: liczba miejsc ograniczona.
Speed Friending bilety już w sprzedaży!

O Speed Friending
Speed Friending organizowany przez firmę DreamDate to zabawne wydarzenie, w którym bierze udział od 20-30 osób, a którego głównym założeniem jest poszukiwanie nowych przyjaźni.
Kto chętny ?

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:
* Chciałbyś poznać pozytywnych ludzi, którzy są otwarci na nowe znajomości i doświadczenia
* Lubisz interesujące rozmowy z ciekawymi ludźmi
* Tęsknisz za rozmową twarzą w twarz
* Martwisz się, że grono przyjaciół ostatnio się uszczupliło
* Twoi znajomi są zawsze zajęci
* Jesteś nowy w mieście i nie masz jeszcze swojej paczki

rodem z Przyjaciół

Uwaga: To wydarzenie jest otwarte dla wszystkich grup wiekowych. Spotkajmy się. Porozmawiajmy i zostańmy przyjaciółmi. Pamiętaj, że to NIE jest randka!

Limity czasowe nie są sztywne i dostosowane są do długości spotkania grupowego i liczby zaangażowanych osób. Zazwyczaj jednak każda rozmowa trwa ok. 7 min.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogą swobodnie wymieniać dane kontaktowe oraz planować kolejne spotkania. Po spotkaniu można zostać w lokalu i kontynuować rozmowę.

Ciekawostka: Czy wiedziałeś, że dorośli z silnym wsparciem społecznym mają zmniejszone ryzyko wielu poważnych problemów zdrowotnych, w tym depresji, wysokiego ciśnienia krwi i niezdrowego wskaźnika masy ciała (BMI). Badania wykazały nawet, że osoby starsze z bogatym życiem towarzyskim prawdopodobnie będą żyć dłużej niż ich rówieśnicy z mniejszą liczbą koneksji.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.