stat
Impreza już się odbyła

Wielkie sprzątanie dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe

Wychodząc naprzeciw propozycjom Mieszkańców, rozszerzyliśmy akcję sprzątania w ramach "Posprzątajmy przy Zbiorniku Augustowska" na kolejne lokalizacje.

cze 25-27

piątek - niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W porozumieniu z Gdańskimi Usługami Komunalnymi wyznaczyliśmy dodatkowo pięć miejsc gdzie będzie można pozostawić zebrane śmieci.

Rejon nr 1. Zbiornik Augustowska. Proponowany obszar sprzątania: okolice Zbiornika Augustowska, tereny zielone przy Talosi, tereny zielone przy zejściu z Osiedla Moje Marzenie. Przy zbiorniku będzie znajdował się kontener na śmieci. W godz. 6.00 - 12.00 będą wydawane worki na śmieci.

Rejon nr 2. Zejście do Parku Oruńskiego. Proponowany obszar sprzątania: ścieżka z Oruni Górnej prowadząca do Parku Oruńskiego, ścieżka w kierunku zbiornika Augustowska. Na dole ścieżki z Oruni Górnej w Parku Oruńskim będzie znajdowało się miejsce składowania śmieci.

Rejon nr 3. Okolice Kadmowej. Proponowany obszar sprzątania: tereny zielone przy Kadmowej, tereny zielone wzdłuż rur ciepłowniczych. Miejsce składowania śmieci będzie znajdowało się za byłym budynkiem GPEC.

Rejon nr 4. Okolice Kampinoskiej. Proponowany obszar sprzątania: tereny zielone przy Kampinoskiej i Srebrnej. Miejsce składowania śmieci będzie znajdowało się na ul. Kampinoskiej w pobliżu placu zabaw.

Rejon nr 5. Okolice Zbiornika Kolorowy. Proponowany obszar sprzątania: tereny zielone przy Zbiorniku Kolorowy. Miejsce składowania śmieci będzie znajdować się w okolicy przystanku autobusowego Topazowa.

Rejon nr 6. Trzcinowisko i Jar Potoku Kowalskiego. Proponowany obszar sprzątania: tereny zielone wokół trzcinowiska , Jar Potoku Kowalskiego.


Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał posprzątać jakiś inny rejon naszej Dzielnicy, prosimy poinformować nas o miejscu pozostawienia zebranych śmieci. W razie pojawienia się nowych rejonów będziemy na bieżąco informować o tym Mieszkańców. Proszę pisać na nasz adres email. oruniagorna-gdanskpoludnie@radadzielnicy.gdansk.pl.

Worki na śmieci będzie można pobrać w dniu akcji sprzątania tj. 17 kwietnia w godz. 6.00 - 12.00 od pracownika GUK, który będzie przy Zbiorniku Augustowska.

Wszystkie zebrane śmieci z wyznaczonych i zgłoszonych nowych lokalizacji zostaną zabrane przez
GUK w dniach 19-20 kwietnia.

UWAGA ! Worki należy w miarę możliwości zabezpieczyć i zawiązać .
Przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w związku z COVID-19.
Zapraszamy Mieszkańców do aktywnego włączenia się do akcji.

Rada Dzielnicy
Orunia Górna-Gdańsk Południe

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.