stat
Impreza już się odbyła

Porozmawiajmy przy stole z prezydent Dulkiewicz

W środę, 31 lipca o godz. 17.00 przy okrągłym stole mieszkanki i mieszkańcy Gdańska będą mogli porozmawiać z prezydent Aleksandrą Dulkiewicz. Fragmenty instalacji okrągłego stołu staną przy ul. Rakoczego w okolicy stacji benzynowej BP i sklepu. Będzie to trzecie spotkanie z cyklu wakacyjnych spotkań prezydent Gdańska z mieszkańcami.

- Serdecznie zapraszam do spotkania przy stole, do rozmowy o Gdańsku, o najbliżej dla nas okolicy i sprawach, które nas szczególnie interesują. Wiem, że to okres wakacji, ale wierzę, że ten letni czas to także okazja do nabrania dystansu i łagodności dla otaczającej nas rzeczywistości - mówi prezydent Dulkiewicz - Niech ten fragment okrągłego stołu przy którym się spotkamy, będzie dla nas wspólną przestrzenią do rozmowy w atmosferze wzajemnej życzliwości.

Spotkania w wybranych dzielnicach będą okazją do lokalnych rozmów, podczas których poruszane będą sprawy naszego miasta i dzielnicy. Formuła spotkań jest otwarta, a miejse spotkania tak wybrane, by każdy miał możliwość dotarcia na nie i podjęcia dialogu z włodarzem miasta. Będzie to także okazja do rozmowy o ogłoszonych w trakcie czerwcowych uroczystości 21 tezach o samorządzie. Treść dokumentu będzie dostępna na miejscu, a jej główną ideą jest dbałość o interesy lokalne i autonomię samorządu. Do końca sierpnia jest możliwość złożenia podpisu poparcia pod tezami.

Z prezydent Dulkiewicz można będzie porozmawiać podczas spotkań w dzielnicach: Wrzeszcz Dolny, Przymorze Wielkie oraz Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Kolejne spotkanie odbędzie się 7 sierpnia we Wrzeszczu w Parku Kuźniczki, okolice sklepu i przystanku SKM.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.