stat
Impreza odwołana

Porozmawiajmy o zbliżeniu - warsztaty z seksuologiem

Życie seksualne człowieka jest procesem dynamicznym. Zmienia się zależnie od wieku, sytuacji życiowej, relacji w jakiej jesteśmy. I na każdym etapie życia można czerpać radość ze współżycia. Jeśli zastanawiasz się czy ciąża, nowe wyzwania, obowiązki i nowe uczucia nie zmienią waszych relacji i dynamiki w pożyciu - ten warsztat jest dla WAS! Zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych: Ciężarne, ich Partnerów, Mamusie i Tatusiów.

w każdy czwartek (od 09.04 do 04.06.2020), godz. 19.00

Wstęp wolny
Podczas spotkania wykładowo - warsztatowego dowiesz się:

-Jak podtrzymać erotyczną więź?
-Jak czerpać przyjemność podczas współżycia w ciąży?
-Jak rozbudzić namiętność, gdy przytłacza nadmiar obowiązków?
-Jak działa seksualność męska, a jak kobieca?

Spotkanie poprowadzi psycholożka i seksuolożka Dominika Rajska z Kontur - psychoterapia, rozwój, szkolenia - miejsca wsparcia i rozwoju psychoterapeutycznego, którego jest założycielką.

Ukończyła studia magisterskie z Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w CKP Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, oraz szereg kursów i szkoleń z zakresu seksuologii i terapii. Obecnie w trakcie certyfikacji na Seksuolożkę Kliniczną Polskiego towarzystwa Seksuologicznego oraz w trakcie Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej w SWPS. Od wielu lat zajmuje się edukacja seksualną młodzieży i dorosłych.

Wykład uzupełniać będzie wiedza medyczna Anny Bulczak - położnej, Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego i właścicielki szkoły rodzenia Zaufaj Położnej.

Kiedy: 10.12.2019 - wtorek
Godzina: 18:00
Miejsce: Zaufaj Położnej - Centrum Aktywności Ciężarnych i Mam Małych Dzieci

Gdynia, ul. Mławska 13 (przy Estakadzie Kwiatkowskiego)
Koszt: 29 zł/os

Pamiętaj, że jeśli interesuje Cię więcej niż jedno wydarzenie, możesz kupić karnet i zaoszczędzić pieniądze! Karnet obejmuje 4 dowolne warsztaty i kosztuje 100 zł Po szczegóły i zamówienie napisz na: zapisy.zaufajpoloznej@gmail.com

Na miejscu czeka na Was pyszna kawa z ekspresu i słodki poczęstunek

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij