• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Popsysze + Warlus Alphabet

Popsysze - premiera nowego albumu "Popsute" + Warlus Alphabet

Relacja z imprezy

Data: 16.01.15
Godzina: 21:00
Miejsce: Wydział Remontowy
Bilety: 10 zł

koncerty w Trójmieście


Popsysze to rock and rollowe trio, które powstało w 2008 roku w trójmieście. Grają w nim Jarosław Marciszewski (gitara, wokal) Jakub Świątek (perkusja) i Sławek Draczyński (bas). Zespół swój debiutancki album "Popstory" wydał w 2012 roku, premiera drugiej płyty o nazwie "Popsute" odbędzie się 16.01.2015 roku.

Popsysze lubi prostego rock and rolla i melodie ale ma też zamiłowanie do "zepsucia" piosenek poprzez improwizacje i bardziej swobodne podejście do muzyki. Inspiracją podczas pracy nad drugą płytą były początki hard rocka i stoner rocka, ale zespół pozostaje nadal wierny prostym rock and rollowym formom i zapuszcza się czasami w stronę improwizacji i psychodeli. Teksty do drugiej płyty w większości zostały napisane po polsku.

Muzyka na płytę "Popsute" została nagrana na taśmę w dwa dni w Studiu Custom 34, pod uchem realizatora Jana Galbasa (Ampacity, Octopussy). Zespół chciał oddać przez to atmosferę koncertową, nieco brudną i naturalną. Na płycie znaleźli się także nieprzeciętni goście: Tomasz Ziętek, Grzegorz "Guzik" Guziński oraz Marek Kostecki.

Płyta "Popsute" ukaże się 16.01.15 roku nakładem Nasiono Records.
www.facebook.com/popsysze 
www.popsysze.bandcamp.com
 
Walrus Alphabet post/space
Walrus Alphabet to trio, które tworzy Artur Bieszke, Tomek Zaborowski, Wojtek Lacki którzy występowali m.in. w 1926, Ampacity, Ląd Morze Ląd, God's Own Prototype, KSAS, Marla Cinger. Z połączenia różnorodnych doświadczeń otrzymali oni wyjątkową mieszankę melodyjnych dźwięków, gitarowego hałasu i połamanych rytmów. Zdecydowane brzmienia urzekają harmonią i porywają w świat pełen energetyzującego napięcia.
https://www.facebook.com/walrusalphabet

Opinie