stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomagajmy Uwalniać Oddech

6 grudnia - w sobotę, w dzień Mikołajek o godzinie 11:00, organizujemy coroczne - trzecie wydarzenie świąteczne dla wszystkich dzieci z naszego województwa, które chcą się spotkać ze Św. Mikołajem pod wspólnym tytułem:
"POMAGAJMY UWALNIAĆ ODDECH" - odsłona trzecia.

Miejsce: Hala Widowiskowo - Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

WSTĘP BEZPŁATNY

Integralną częścią imprezy będzie rozegranie meczu w piłkę nożną pomiędzy dwiema drużynami: drużyną żużlowców i drużyną żeglarzy oraz ich gości. Do udziału w obydwu drużynach zdeklarowali się czołowi zawodnicy z Polski i z zagranicy, medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy oraz żeglarscy olimpijczycy, którzy zaprosili również swoich gości - czołowych sportowców z kraju i ze świata m.in. Krzysztofa Buczkowskiego, Przemysława Miarczyńskiego, Piotra Myszkę oraz Piotra Kulę.

A to wszystko dla dzieci z całego województwa pomorskiego. To właśnie one w grudniowy poranek będą zagrzewać drużyny do walki.

Oprócz sportowców, tego dnia przyjedzie również nasz gość specjalny - św. Mikołaj wraz z elfami. Następnie zostanie rozegrany mecz w piłki nożnej, podczas którego asystentki św. Mikołaja - śnieżynki rozdawać będą uczestnikom słodkości.

Po meczu wszystkie dzieci zaprosimy do wspólnych gier, konkursów i zabaw z zawodnikami. W między czasie będą dołącza przebrani już po meczu sportowcy (żeglarze, żużlowcy i ich goście) i rozpoczną się konkursy przygotowane przez czołowe kluby sportowe, dzieci będą mogły z bliska zobaczyć, dotknąć żużlowe motory, kevlary zawodników, kaski, łódki i deski windsurfingowe, pianki, a przede wszystkim porozmawiać z gwiazdami sportu. Dzieci czeka mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez wolontariuszy i darczyńców .

Przeczytaj także

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka poważna , jazz , imprezy i akcje charytatywne
    wrz 25-26
    piątek - sobota
    Sopot
    3City Piano Days