stat
Impreza już się odbyła

Polski Rock - Dobry Rock (on-line)

Mamy taki czas jaki mamy - czas kwarantanny. To wcale nie znaczy, że musimy się tylko zamartwiać i dołować. Musimy żyć dalej i funkcjonować, a muzyka rockowa w tym nam pomoże. Wspólnie damy radę i pokonamy fale!

Link do transmisji on-line podamy w wydarzeniu o 20.30. Początek transmisji, to tak jak zawsze początek imprezy, czyli 21.00. To 2-ga taka imprezowa "akcja" on-line Jaca Music Events. Po doświadczeniu z 1-szej, to co będziemy mogli postaramy się poprawić, więc trzymajcie kciuki, aby było dobrze!

Uśmiechamy się o udostępnianie wydarzenia i zapraszanie znajomych. Niech jak największa brać rockowa i wszyscy którzy lubią dobrą muzę dowiedzą się o dzisiejszej imprezie on-line.

Zapraszamy na imprezę poświęconą polskiemu rockowi. Będzie to swego rodzaju przegląd/przekrój od początków rocka w Polsce do lat dzisiejszych. Długo by wymieniać co będzie można usłyszeć i przy czym można będzie uprawiać rockowe tańce Od Czerwonych Gitar i Breakoutów, po Perfect, Maanam, Dżem przez Brygadę Kryzys, KSU, Dezertera, Pidżamę Porno, Kult (i Kazika we wszystkich odmianach), do Akurat, Hey, Armii, Aya-RL, Proletaryatu, Lao Che, Comy, Organka, Kabanosa, Nocnego Kochanka, Luxtorpedy, Illusion, Acid Drinkers, TSA, KAT, Huntera, Closterkeller i takich tam jeszcze różnych grajków i szarpidrutów polskich

Imprezę on-line prezentuje: JACA MUSIC EVENTS
JACA - muza/światło/wizualka. DJ, organizator, animator muzyczny, były rezydent/menadżer Klubu Metro. Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock'N'Roll Is King!, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Grunge & Nu Metal Party, Halloween Rockowy, Valentine's Day-Vampire's Rock Night, Polski Rock - Dobry Rock, Schism, Grunge Night...
W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.
https://www.youtube.com/watch?v=TnPOSs04aCk
https://trojmiasto.tv/Flower-Power-Klub-METRO-Nocne-zycie-Trojmiasta-Gdansk-28-05-2014-video-8437.html
https/www.youtube.com/watch?v=YxxLDnU1VQM
https/web.facebook.com/djjaca.jacenty
https/www.facebook.com/JacaMusicEvents/

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • rock , pop
    kwi 8
    czwartek, g. 19:00
    Gdańsk, Stary Maneż
    Lady Pank