stat

Polska Noc Kabaretowa 2020 (2 opinie)

Polska Noc Kabaretowa 2020 - Śmiech w wielkim mieście! Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to inny wymiar rozrywki. Zapraszamy na największe widowisko kabaretowe w Polsce!

Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles. W roli prowadzących Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski!

Ona - kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. On - czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Ten duet rodem z Hollywood zabierze publiczność w świat amerykańskich gal i największych światowych widowisk.

Wystąpią:

Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Smile
Adrianna Borek
Kabaret Nowaki
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret K2

Przeczytaj także

Opinie (2)

  • Polska Noc Kabaretowa...

    w Ergo Arenie - super impreza. Byliśmy wczoraj, naprawdę dawno się tak nie ubawiłam. Prowadzący - petarda. Zarówno Adrianna Borek, która czasami wkurza mnie, tu była wspaniała. Igor Kwiatkowski akurat nie zdziwił mnie, on zawsze bawi do łez. Wszystkie kabarety też fajne, chyba tym razem najsłabszy Kabaret Moralnego Niepokoju. Chyba pan Robert skupił się ostatnio na Uchu Prezesa, a nowe skecze sobie odpuścił. Ale to akurat nie było złe, bo przez większość imprezy widzowie nie przestawali się śmiać, niektóre skecze doprowadzały do łez ze śmiechu. Pod koniec aż nas ze śmiechu bolały mięśnie brzucha. Warto było!

    • 0 0

  • Tez byłam i impreza super , wydaje mi sie ze -kabarety wszystkie były ok , ok ,najsłabszy chyba był Kabaret Moralnego Niepokoju

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.