stat
Wydarzenie już się odbyło

Polka niepodległa - 102 rocznica praw wyborczych (3 opinie)

 • sobota, 28 listopada, godz. 11:00
 • Lokalizacja
  Wejherowo, Plac Jakuba Wejhera

28.11.1918 Kobiety uzyskały prawa wyborcze w Polsce. Świętujemy to historyczne wydarzenie poprzez PROTEST! Spotykamy się w sobotę o 11 już tradycyjnie na placu Jakuba Wejhera później pospacerujemy ulicami naszego miasta.

sty 24

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk, Ul. Nowe Ogrody 30/34
Wojna, wojną, ale świętować też kiedyś trzeba. Nie tylko w dużych miastach. Nie tylko wśród tysięcy osób. Może będzie nas garstka, ale za to z jaką mocą! Zapraszamy do wspólnego świętowania, zdjęć, rozmów i przejazdu rowerowego dla chętnych. Nie zgadzamy się na represje, które dotykają strajkujące kobiety. Musimy być razem i musi nas być w całej Polsce miliony.

Nie zgadzamy się na łamanie naszych praw i odsuwanie nas od Unii Europejskiej! Chcemy żyć w demokratycznym państwie, które szanuje nasze wybory i wolności! TERAZ! Solidarnie z Warszawą i każdą miejscowością w Polsce, musi nas być TYSIĄCE! Bądźmy w sobotę całymi rodzinami, żeby pokazać, że sprawa wolności i praw kobiet to sprawa wszystkich!

Generalna Blokada, Generalny Strajk! Niech cała sobota 28.11.2020. będzie naszym krzykiem o wolność i nasze prawa! Dołączajcie do nas WSZYSCY!

W ramach tego spontanicznego spotkania należy bezwzględnie mieć maseczkę, utrzymywać dystans społeczny, mieć przy sobie środki dezynfekujące i dezynfekować ręce. Przed wyjściem z domu zmierz temperaturę, jak masz powyżej 37 st. zostań w domu. Absolutnie nie powinny przychodzić osoby na kwarantannie, które miały kontakt z chorymi lub które mają jakiekolwiek objawy przeziębieniowe!

Opinie (3)

 • Zenada

  • 4 0

 • a Oni znowu coś

  One i Oni, tfuj

  • 4 0

 • Chcecie żyć w demokratycznym państwie

  przenieście się do niemiec zobaczycie jak police i służby traktują osoby za wychodzenie na ulice w brew przepisom, wychodząc z domu z dziećmi narażacie zdrowie nie tylko swoich bliskich, poczytajcie opinie większość ma was dosyć zwłaszcza za blokowanie ulic i utrudnianie dojeżdżającym i wracającym z pracy ratowników, pielęgniarek, laborantów,sondaże pis idą w górę wcale się nie dziwię.

  • 3 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.