stat
Wydarzenie już się odbyło

Polinezyjska wiedza o kobiecej intuicji

Polinezyjscy nauczyciele przypominają nam, że cała mądrość jest już w nas, a bramą do tej wiedzy jest nasze czułe ciało. Dlaczego zatem wątpimy w siebie, udajemy że nie słyszymy sygnałów albo zagłuszamy wewnętrzny głos?

cze 4

czwartek, godz. 10:00

bilety 259 zł
przedsprzedaż 199 zł
Kobiety są naturalnie bardziej połączone z tym wrażliwym detektorem energetycznym, lepiej odczytują subtelne sygnały zmysłowe, bardziej ufają wewnętrznemu głosowi i odczytują emocje swoje i innych. Jednak często słyszymy, że jesteśmy przewrażliwione, zbyt emocjonalne, lub nieracjonalne.
Na tym warsztacie dowiesz się, czym jest kobieca intuicja i skąd pochodzi, jak interpretować sygnały płynące z różnych części ciała oraz jak wielka moc tkwi w naszych emocjach. Doświadczysz wewnętrznego przewodnictwa, bardziej uwierzysz w siebie i uszanujesz moc, która wynika z kobiecej "nieracjonalności". Dołącz do nas - innych kobiet na ścieżce życia, i uświęcić swoje ciało jako swojego największego sprzymierzeńca. Poznaj wiedzącą, która jest w Tobie...

Prowadząca:
Spotkanie i warsztat poprowadzi Justyna Rychlewska-Suska - nauczycielka według tradycji MA-URI, sztuk uzdrawiania z Hawajów i Nowej Zelandii. Żona i mama. Autorka książki "MA-URI. Dar życia i moc kreacji. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności". Od 17 lat inspiruje ludzi do zmiany poprzez indywidualne sesje uzdrawiające MA-URI Bodywork oraz szkołę rozwoju świadomości - Dom Nauczania "4 WIATRY". Prowadzi autorski program inicjacyjny dla przyszłych rodziców, pomagając im w zaproszeniu na świat gwiezdnych dzieci. www.4wiatry.pl

Warsztat zawiera umiarkowaną dawkę ruchu, proszę wziąć ze sobą wodę i wygodny strój *najlepiej spódnicę lub chustę pareo, oraz koc do okrycia ciała podczas medytacji.

OBOWIAZUJĄ ZAPISY!
mailowo:
centrum@jogapilates.pl,
sms/telefonicznie:
Recepcja 507 154 782
Beata Oganowska 884 886 621
Gosia Stanisławska 505 578 222
lub osobiście w recepcji studia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij