stat
Impreza już się odbyła

Pokaz premierowy gry ZONA: Sekret Czarnobyla. PomaGRAMY #2

Gralnia KROLM wraz z wydawnictwem REBEL.pl zapraszają na wyjątkowy pokaz premierowy gry polskich autorów ZONA: Sekret Czarnobyla a jednocześnie drugie spotkanie z nowego cyklu- PomaGRAMY, podczas których część zebranych funduszy tego dnia będzie przeznaczana na działania Fundacja Gdyński Most Nadziei, która realizuje kampanię Odważni Wygrywają - profilaktyka raka jądra.

paź 23

sobota, godz. 10:00 - 14:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Jest to nasz pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Wśród uczestników, którzy wezmą udział w rozgrywce w tym dniu, rozlosujemy jeden egzemplarz gry ZONA!

"Przeżyj w najniebezpieczniejszej strefie świata! Wejdź w skórę szperacza zmagającego się z wypaczoną rzeczywistością Zony. Samodzielnie eksploruj czarnobylską strefę wykluczenia w poszukiwaniu drogocennych artefaktów - zagadkowych przedmiotów o niezwykłych właściwościach. Polegaj na swoich umiejętnościach i wyposażeniu, aby sprostać wyzwaniom, które pojawią się na Twojej drodze..."
https://www.wydawnictworebel.pl/games/zona-sekret-czarnobyla-912.html

Na miejscu będą dostępne 2 egzemplarze gry. Gra jest dla 1-4 graczy, więc w jednym momencie będzie mogło grać maksymalnie 8 osób. Dlatego prowadzimy zapisy dla chętnych (w poście przypiętym do wydarzenia), którzy jako jedni z pierwszych pragną eksplorować czarnobylską strefę wykluczenia.

Wzięcie udziału w wydarzeniu jest w cenie pojedynczej wejściówki - 15 PLN (z czego 5 PLN jest przeznaczane na działania fundacji), więc oprócz ZONY możesz zostać i zagrać też w inne gry.
Dla osób posiadających karnet wzięcie udziału to 5 PLN, które w pełni jest przeznaczane dla Odważnych.

Rozgrywka rozpoczyna się o 17:30, lecz przyjdźcie szybciej by zapoznać się z zasadami i zaczerpnąć informacji o działaniach Odważnych, gdyż na miejscu będzie wolontariusz który chętnie opowie o działaniach fundacji.

Więcej o działaniach Odważni Wygrywają:
"Celem kampanii jest budowanie świadomości istnienia nowotworu, przełamywanie tabu, nauka samobadania u mężczyzn, a przede wszystkim zwrócenie uwagi na profilaktykę, która potrafi uratować życie - wcześnie wykryty rak jąder jest wyleczalny aż w 100%."
http://odwazni.com/o-kampanii/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.