stat
Impreza już się odbyła

Pokaz Teledysków by Rap History Warsaw

To już się kameruje! Ekipa Rap History Warsaw wjeżdża na Elektryków jak pociągu na stację w La Ciotat z kolejną częścią filmowej monografii, dedykowanej niezapomnianym ilustracjom rymów i beatów.

RHW and chill? Już po raz drugi w tym sezonie w bezpiecznej odległości od siebie siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy z pokazem, nabierającym równocześnie charakteru listening party i wykładu z rapowej historii sztuki. Zasłużony kolektyw zaprezentuje całe spektrum wizualnych środków wyrazu - od hollywoodzkich blockbusterów aż po arthouse. Podstawowym kryterium festiwalowej selekcji pozostaje jednak ścieżka dźwiękowa ze ścisłego kanonu gatunku; niezależnie od daty i miejsca produkcji.

To maraton filmowy, a nie bieg lekkoatletyczny, więc w każdej chwili można przerwać seans, żeby zażyć relaksu w pozostałych częściach naszego multipleksu: Plenum, B90, Drizzly Grizzly , W4 Food Squat.

Światła, kamera, akcja

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij