stat
Impreza już się odbyła

Pokaz Max Mara w Galerii Klif

Moda Live Online, popularny cykl spotkań z modą Galerii Klif w Gdyni, tym razem zagości w salonie Max Mara.

w każdy czwartek (do 31.12), godz. 12:20, 14:20

Gdańsk, Żuraw, Długie Pobrzeże
bilety 55 zł
ulgowy 35 zł
gru 5

sobota, godz. 16:00

Gdańsk
Wstęp wolny
Podczas dziesiątej edycji cyklu Moda Live Online trener wizerunku Katarzyna Kobiela przedstawi stylizacje przygotowane z ubrań i akcesoriów włoskiej marki Max Mara. Ten luksusowy dom mody od lat pięćdziesiątych jest symbolem nowoczesnego stylu oraz wielkiego krawiectwa. Wszystkie zaprezentowane zastawy będzie można zarezerwować telefonicznie w czasie trwania pokazu.

Moda Live Online to cykl spotkań, które mają miejsce w salonach gdyńskiej Galerii Klif. W czasie wydarzeń stylistka Katarzyna Kobiela pokazuje asortyment marek, które mają swoje butiki w galerii. Pomysł ma na celu wsparcie najemców. Jest także formą promocji oraz wsparciem sprzedaży. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów Klifu.

Spotkanie realizowane będzie za pośrednictwem social mediów klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a następnie wrócić do niego w dogodnym terminie. Przedstawione stylizacje dostępne będą w salonie Max Mara, który znajduje się na parterze Galerii Klif.

Najbliższy pokaz online odbędzie się na profilu Galerii Klif w Gdyni na Facebooku w środę 28 października o godzinie 19:00: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.