stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pokaz Ilustracji Carnivale

Zapraszamy na wyjątkowy pokaz, którego ideą jest zaprezentowanie najnowszej kolekcji ilustracji na ubraniach, autorstwa Miłki Steciak. Minął już rok od powstania projektu - Trudny Dzieciak a na swoje pierwsze urodziny przygotowaliśmy dla Was profesjonalny pokaz z udziałem nieprofesjonalnych modeli! (czyli przyjaciół Trudnego Dzieciaka).

gru 10

piątek, godz. 20.30

Gdańsk,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
maj'22 29

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 199-319 zł
Kup bilet
Ideą jest bowiem zrzeszanie ludzi kreatywnych, zaczynając od muzyków, grafików, projektantów, animatorów czy fotografów a kończąc na Was, czyli odbiorcach! Niespodzianką będzie premiera kolekcji damskich tunik wykonanych przez Arti Fartii. Zobaczycie również nerki uszyte przez Asię Zygar (znanej jako Joanka-Z), z którą Miłka współpracuje praktycznie od samych początków. Joanka zaprezentuje zupełnie nową linię saszetek i oryginalnych toreb.

rock - koncerty w Trójmieście


Głównym celem wydarzenia jest przełamanie wizji sztywnych wystaw i interakcja z publicznością! Czeka Was więc świetna i niezapomniana przygoda! Dosyć jałowych pokazów na wybiegach - czas na prawdziwe Carnivale! Nie zabraknie atrakcji związanych z tematem cyrkowym ale również stoner rockowych brzmień, bo na after party specjalnie dla Was zagra zespół Dzik. Za oprawę muzyczną i imprezę do białego rana odpowiedzialny będzie trójmiejski kolektyw Shadowplay!

START POKAZU 21:30
zaczyna Trudny Dzieciak
następnie Joanka-z

AFTER PARTY ok. 22:00 / zaczynamy bezpośrednio po pokazie
koncert zespołu Dzik
później zgrają Shadowplay!

Miłka Steciak (Trudny Dzieciak) jest obecnie studentką I roku II stopnia w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (licencjat z Grafiki Projektowej, dyplom uzyskała 2013 r., promotor: dr Grzegorz Protasiuk). Część nadruków w najnowszej kolekcji pochodzi właśnie z dyplomu licencjackiego, którym była identyfikacja wizualna wymyślonego festiwalu muzycznego Carnivale a pokaz jest kontynuacją przedstawienia motywów cyrkowych. Trudny Dzieciak jest indywidualnym projektem, który powstał w lutym 2013 roku i ma na celu tworzenie przenośnej galerii poprzez noszenie ubrań z nadrukami oraz współtworzenie z innymi projektantami.

Asia Zygar (Joanka-Z) studiowała na Uniwersytecie Gdańskim oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Z wykształcenia jest magistrem historii sztuki. W trakcie studiów pochłonęło ją szycie, a jej blog poświęcony tej tematyce przerodził się w stworzenie marki. "Joanka Z." znana jest przede wszystkim z oryginalnych i kolorowych nerek, szytych głównie z naturalnych tkanin. Poznacie ją po wykorzystaniu ludowych wzorów oraz materiałów, nawiązujących do stylistyki Williama Morrisa.

Adriana Kordys (ArtiFarti) studiowała architekturę i obecnie prowadzi własną firmę reklamową. w ramach realizacji zainteresowań zaczęła projektować i wykonywać biżuterię a od niedawna również ubrania. prywatnie o sobie: mieszka w wymarzonym domu na wsi wraz z mężem, dwojgiem dzieci, psem oraz kotem i sama się sobie dziwi,że ma jeszcze czas i ochotę na nowe projekty.

Shadowplay! zaczynali w 2010 roku jako szalona mieszaka rocka i elektroniki, teraz się rozwinęli i grają sporo indietroniki, nu disco, electropopu. Grali z Ladytron, Zolą Jezus, rozgrzewali parkiety przed i po Hurts, Bye Bye Bicycle, Ariel Pink's Haunted Graffiti czy Kamp!. Wiedzą doskonale do czego ludzie lubią się bawić w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i oczywiście Sopocie.

Dzik to moc, siła, nieokiełznana energia. Brudne, przesterowane dźwięki gitar, uderzenia w bębny z iście bonhamowską siłą i zdarty, dziki wokal to mieszanka, która zapewni Wam niezapomnianą dawkę mocnego grania. Mateusz Stefański (vox, git.), Alan Ziemkiewicz (git.), Mateusz Łucyk (bas) i Adrian Kondratowicz (bębny) szerzą stonerowo-rock&rollowe granie w Trójmieście już od maja 2013 roku.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  0-5 zł
Do 21:00 oraz na pokaz - wstęp wolny
Po 22:00 na afterparty - wstęp 5 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko , pubbing
  lis 27
  sobota, g. 21:00 - 05:00
  Sopot, Coyote Bar
  Back to the school