stat

Pojedyńcza lekcja nurkowania z instruktorem za Basenie

Zapraszamy na próbę nurkowania z instruktorem w basenie. Po jednej lekcji INTRO zadecydujesz, czy nurkowanie jest tym czego szukasz, czy też nie?! Pod okiem instruktora nauczysz się prostych odruchów, a płytki basen zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort. Intro to również świetny pomysł na prezent dla najbliższej osoby! W tym celu stworzyliśmy profesjonalną wersję Voucheru aby zrobić wrażenie na przyszłym nurku.

Aby uczestniczyć w programie INTRO nie musisz posiadać sprzętu nurkowego, wystarczy tylko ten basenowy (strój kąpielowy, ręcznik, czepek, klapki), resztę zorganizujemy za Ciebie! Każdy kursant na czas szkolenia otrzyma markowy sprzęt firmy Scubapro w skład którego wchodzi kompletny Aqualung nurkowy.

Zajęcia składają się z krótkiej części teoretycznej, przygotowania i omówienia sprzętu oraz godziny basenowej podwodą.  Zajęcia INTRO dla początkujących w pełnym Aqualungu organizowane są na pływalni Chełm. Spotkanie zaplanowaliśmy na godzinę 17:20, zbiórka na korytarzu przy szatni basenu. Po zakończeniu zajęć otrzymasz pamiątkowe zdjęcia z pod wody oraz certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej.

Jeśli chcesz otrzymać od nas pamiątkowy certyfikat proszę stwórz profil na www.divessi.com i dodaj w nim swoje zdjęcie. Potwierdzając nam wykonaną procedurę rejestracji stworzymy ci Twój pierwszy certyfikat nurkowy "Try Scuba".

koszt 200 PLN
Minimalny wiek 10 lat.

Wymagania sprzętowe:
czepek
ręcznik
klapki
strój kąpielowy

Cena zawiera:
Kompletny sprzęt nurkowy na czas trwania szkolenia
Obsługa instruktora
Wejście na basen
Godzina basenowa zajęć nurkowych
Zdjęcie podwodne

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.