stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Poeci Rocka (1 opinia)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Weź udział w spotkaniu z muzyką rockowych bardów! Zapraszamy na nową trasę koncertową z kultową muzyką: Ikony muzyki - Poeci Rocka. Z ponadczasowymi piosenkami takich gigantów, jak m.in. Lou Reed, David Bowie, Neil Young, Bob Dylan, John Lennon czy Patti Smith zmierzą się uznani artyści: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Sławek Uniatowski i Łukasz Lach oraz wyjątkowi goście specjalni.

Relacja z imprezy

O projekcie Poeci Rocka
W projekcie Ikony muzyki - "Poeci rocka" zobaczymy artystów, których wrażliwość, doświadczenie oraz umiejętność interpretacji gwarantują wyborną muzyczną ucztę. Na tę zaproszą nas: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Sławek Uniatowski i Łukasz Lach oraz wyjątkowi goście specjalni, którzy pojawią się podczas każdego z koncertów trasy. To właśnie w ich interpretacjach będziemy mogli posłuchać kultowych i ponadczasowych piosenek muzycznych legend takich jak, Bob Dylan, Johnny Cash, Stevie Wonder czy David Bowie. Ich wkład we współczesną muzykę jest nieoceniony, do dziś intrygują i inspirują artystów młodego pokolenia i całe rzesze słuchaczy.

rock - koncerty w Trójmieście


Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania z utworami, które dla milionów ludzi są soundtrackiem życia, przypomnieniem emocji, które towarzyszyły nam, kiedy słuchaliśmy tych nagrań z trzeszczących winyli albo na "uciekających" falach Radia Luksemburg - mówi Leszek Biolik, kierownik muzyczny trasy "Poeci rocka".

W programie każdego z koncertów znajdą się przeboje, które zna niemal każdy - "Woman" Johna Lennona, "Knockin' On Heaven's Door" Boba Dylana, czy "The Man Who Sold The World" Davida Bowiego.

"Poeci rocka". będą też okazją do posłuchania tych mniej popularnych, a wyjątkowo urzekających kompozycji, wybranych specjalnie przez artystów których zobaczymy na scenie.

Organizator i producent: Music Company

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Bardzo dobry koncert. Gratuluję pomysłu i doboru wykonawców. Trochę dziwna formuła, że wszystko odbywa się na siedząco. bo wielu słuchaczom nóżki chodziły i zapewne chętnie by się bardziej poruszali. Choć z drugiej strony średnia wieku była w okolicach 45 lat i zapewne by nie wytrzymali dwóch godzin stania. Dlatego uważam, że najlepiej organizować tego typu wydarzenia w rozkładzie, że na płycie się stoi lub tańcz, a jak ktoś nie ma siły to idzie na trybunki i może sobie popatrzeć.

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.