stat
Impreza już się odbyła

Podziel się pluszakiem

 • Kalendarz
  15 - 22 grudnia 2017
 • Lokalizacja
  Gdynia
  Organizator: Kreatywni
 • Bilety
  wstęp wolny

Z myślą o potrzebujących dzieciach, jak co roku, w Gdyni odbywa się akcja zbierania nowych pluszowych maskotek. Przytulanki można przynosić do dwóch punktów: w Chyloni oraz na Oksywiu. Trafią one do najmłodszych potrzebujących podczas tradycyjnej gdyńskiej Wigilii dla ubogich i samotnych.

1 października - 30 listopada 2020

Gdańsk
bilety 10 zł
Fundacja Zmian Społecznych "Kreatywni" chce podarować potrzebującym dzieciom uśmiech na Święta. Dlatego, wraz z miastem, prowadzi akcję "Podziel się pluszakiem". W jej ramach zbierane są nowe zabawki - różnego rodzaju maskotki.

Do akcji może przyłączyć się każdy. Wystarczy, do 22 grudnia, przynieść maskotki do jednego z dwóch punktów zbiórki - w Chyloni lub na Oksywiu:

- Centrum Aktywnego Mieszkańca, Klub Osiedlowy "Apteka" (Chylonia, ul. Opata Hackiego 17 i 17A) oraz
- Placówka Wsparcia Dziennego "Kreatywni" (Oksywie, ul. płk. Dąbka 52),

Pluszaki można przekazywać od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00-18.00. Prezenty trafią do najmłodszych podczas Wigilii dla potrzebujących, organizowanej w kościele oo. Franciszkanów w Gdyni, na którą, co roku, przybywa około tysiąca osób.

Jeśli maskotek będzie więcej, to zostaną one przekazane również dzieciom z gdyńskiego hospicjum i innych placówek.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.