• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Podróże Pana Kleksa z muzyką na żywo + DJ Basskuda

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Katastrofa! Cały atrament się wylał do morza... Bałtyckiego. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Rozlany atrament dotarł również do zatoki Gdańskiej i wraz z Profesorem Ambrożym Kleksem zabiera nas w podróż do świata bajek. Bardzo nam miło, że tak znamienity profesor zagościł w nasze skromne progi Projektorni.

gru 7

czwartek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 10 zł
gru 13

środa, godz. 18:00

bilety 15 zł
Spotkanie będzie składało się z projekcji "Podróży Pana Kleksa" z muzyką na żywo. Utwory z filmu zostaną wykonane przez Natalię Wojtasik (śpiew, fortepian), instruktorkę muzyki z Projektorni oraz Szatana Witkowsk (śpiew, ukulele), wysłannika Bajdocji.
Po części filmowo-muzycznej odbędzie się jeszcze set DJa Basskudy, którego tego wieczoru równie dobrze będzie można nazwać DJ Kleks.

18:30 - Podróże Pana Kleksa z muzyką na żywo
21:30 - DJ Basskuda

O filmie, za Wikipedią:
W kraju o nazwie Bajdocja mieszkają bajarze, na czele których stoi Wielki Bajarz, wybierany przez pozostałych mieszkańców raz na dwadzieścia lat. Największym problemem w tym kraju jest brak czarnego atramentu, za pomocą którego bajarze mogliby spisywać wymyślone przez siebie bajki i zachować je dla potomności. Pewnego dnia w Bajdocji zjawia się słynny naukowiec Ambroży Kleks i obiecuje w ciągu roku zdobyć atrament dla Bajdocji. Pan Kleks otrzymuje trójmasztowiec o nazwie "Apolinary Mruk" wraz z załogą. Wyrusza na pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę. Odwiedza takie fantastyczne wyspy i krainy jak Abecja, Patentonia, Parzybrocja, Przylądek Aptekarski oraz Nibycja.

Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Opinie