stat
Impreza już się odbyła

Podróż do źródła piękna - teatr dźwięku dla dzieci i rodziców

Słuchając dźwięków i słów przenosimy się do świata wyobraźni. Doświadczenie w stanie medytacyjnym rozwija samoświadomość, panowanie nad swoimi myślami, emocjami i ciałem. Scenariusz twórczej wizualizacji jest dedykowany dzieciom, a jego celem nadrzędnym jest wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz wspólnotowości. Uczestnictwo sprawi przyjemność także wszystkim dorosłym, którzy mogą być razem z dziećmi. Usłyszymy magiczne dźwięki mis śpiewających, dzwonków powietrznych - zefirów, grzechotek etnicznych i bębnów. Teatr dźwięku to autorska inicjatywa Rimy Sadurskiej, w której łączy terapię dźwiękiem, techniki medytacyjne i sztukę teatralną.

lis 2

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 139-199 zł
Kup bilet
Czas trwania: 1 h. Wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocy oraz mat.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska) - bienergoterapeutka, artystka performerka, trenerka rozwoju osobistego, edukatorka. Absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu (wydział Nauk o Ziemi) i Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (Terapie Naturalne). Obecnie uczestniczka projektu Teatru Chorea "Laboratorium Kreatywnego Działania" , absolwentka XIV Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach i projektu Sopockiego Teatru Tańca "Ciało Otwarte". Szkoliła się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; "Laboratorium głosu" Olgi Szwajgier oraz "Poznaj swój głos"; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych "Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc" prow. Colin Sisson; odbyła kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych, kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai'niu Floyd (Aloha international) hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania.

Drogi uczestniku, zapraszamy Cię do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach, regulaminem oraz z treścią oświadczenia, o wypełnienie którego poprosimy Cię na miejscu - wszystkie te dokumenty znajdziesz na stronie http://ftg.pl/o-fundacji/teatr-w-oknie/ w prawym dolnym rogu (Covid-19).

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 zł
Wstęp: 35 zł / dziecko z jednym rodzicem

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.