stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ONLINE: Po taniec, czyli o mojej podróży do Gwinei - spotkanie z Mają Kurant

Zapraszamy do sieci na cykl spotkań z podróżnikami "Na krańcach świata". 18 lutego o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie online z Mają Kurant - Gdańszczanką, która "po taniec" i muzykę wyruszyła do Gwinei.

Spotkanie będzie do obejrzenia na fanpage'u GAK Plama na portalu facebook oraz na kanale YouTube: https://youtu.be/h5nhLxyLrhw

Afryka kojarzy mi się ze słońcem, muzyką, tańcem, kolorowymi strojami i pozytywnymi ludźmi z wielkimi białymi uśmiechami... i taka właśnie jest Gwinea - mały niezwykły kraj w Afryce Zachodniej.

Pojechałam "po taniec", uczyć się u boku świetnych nauczycieli, a jak zwykle przywiozłam dużo więcej. Mieszkałam u cudownych ludzi, dotknęłam różnic pomiędzy stolicą Konakry, a sielskim rytmem wioski oddalonej od cywilizacji. Poznałam wodza, szamana i dyrektora szkoły tej wioski, ale przede wszystkim spędziłam godziny nad rzeką tętniącą prawdziwym życiem.

Mam dużo zdjęć i dźwięków z tej wyprawy, którymi chciałabym się z Wami podzielić.


Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.