stat
PATRONAT

Plum + The Shipyard + Kiev Office (3 opinie)

Zapraszamy serdecznie na koncert do Desdemony. Tym razem oprócz trójmiejskich wyjadaczy Kiev Office i The Shipyard wystąpi żywa legenda polskiej alternatywy zespół Plum.

mar 12

czwartek, godz. 20:00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 20 zł
Startujemy o 19:00. Wjazd 20 pln.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Plum

Grupę Plum założyli bracia, Rafał i Marcin Piekoszewscy w 1999 roku, w Stargardzie Szczecińskim. Z pierwszym perkusistą Zbyszkiem Jasińskim wspólnie działali do roku 2008.W tym czasie nagrali trzy albumy: Out of Confusion (Post Post), Nothing Personal (Europeans), Witness of Your Fall (Gusstaff), oraz epki Express...6 (Every Color), Unrest, Sink or Swim. Jesienią w 2008 roku, do zespołu doszedł perkusista Adam Nastawski. W marcu 2011r. ukazał się pod szyldem wytwórni Lado ABC przełomowy w działalności grupy album pt. Hoax. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez fanów jak i krytykę.

Najnowszy piąty album pt. Emergence miał premierę w czerwcu 2012 roku, wydawcą płyty jest Ampersand. Do dziś zagrali dziesiątki koncertów w Polsce (m.in. Off Club, Off Festival, Fląder Festiwal), Czechach, Niemczech oraz na festiwalu Sound City Fest w Liverpoolu.

plumhoax.bandcamp.com
www.youtube.com/user/PLUMband
www.myspace.com/likeplum
www.pinkpunk.pl
www.lastfm.pl/music/Plum
plumhoax.blogspot.com
plumemergence.blogspot.com

The Shipyard

Zespół The Shipyard daje się poznać jako prawdziwa koncertowa rewelacja. Wystąpili na zaproszenie Artura Rojka w ramach organizowanego przez niego festiwalu, jak również zagrali na Offensywnej scenie radiowej Trójki, w Radiu Gdańsk i liczne koncerty w Trójmieście.

The Shipyard:
Filip Gałązka (Brygada Kryzys, Izrael, Tymon&The Transistors) - perkusja
Nela Gzowska (ex-Kobiety) - gitara
Rafał Jurewicz (ex-Sound of Pixies) - wokal
Michał Miegoń (Kiev Office, Karol Schwarz All Stars) - gitara, wokal
Piotr Pawłowski (Made in Poland, Heart&Soul) - bas

Więcej o zespole + płyta "We Will Sea" do odsłuchania i kupienia:
theshipyard.pl
theshipyard.bandcamp.com
www.nasiono.net/theshipyard

Kiev Office
Kiev Office to grupa z morza i marzeń, założona w 2007 roku w Gdyni przez Michała Miegonia (Wok, Git, Kl). Od pięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym rytmicznym fundamencie (Krzysztof Wroński - Perkusja, Joanna Kucharska - Bass).

Kiev ma za sobą ponad 150 koncertów w kraju i zagranicą - między innymi festiwale : Jarocin, Heineken Open'er Festival, Węgorzewo, MusikDirekt Fest w Szwedzkim Kalmar.

Trzeci album pt. "Zamenhofa" to podsumowanie pięcioletniej historii grupy. To historie rodem z Bałtyku, kaszubskich ziem i gdyńskich portowych uliczek. Surowe dema z wczesnych początków grupy, pierwsze nagrania - rarytasy sąsiadują z premierowymi utworami o charakterystycznym dla tria nieszablonowym brzmieniu.Pojawiają się gitary flamenco. Nie dobiegają z ciepłych krajów a zza ściany pokoju, w deszczowy dzień.

www.myspace.com/kievoffice
kievoffice.bandcamp.com

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni