• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Płatna reklama na Facebooku - warsztat. Strefa Marki

Masz już dość walki ze spadającymi zasięgami na Twoim fanpage'u? Zastanawiasz się nad płatną reklamą na Facebooku, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na warsztat w ramach cyklu Strefa Marki, na którym dowiesz się, jak stworzyć skuteczne reklamy, aby wykorzystać cały potencjał Facebook Ads.

lip 9

sobota, godz. 17:00

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 150 zł
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala G

Facebook ma już ponad 2 mld użytkowników, wśród nich są również Twoi nowi klienci. Dzięki płatnej reklamie na Facebooku, dotrzesz do konkretnej grupy odbiorców i to bez pomocy agencji reklamowej i wygórowanego budżetu.

Dla kogo?
Zajmujesz się komunikacją marki w mediach społecznościowych lub odpowiadasz za marketing firmy, w której pracujesz? A może jesteś właścicielem firmy, a stworzenie pierwszej reklamy na Facebooku masz jeszcze przed sobą? Jeśli tak - ten warsztat jest dla Ciebie!

Czego się dowiesz?
Krok po kroku poprowadzimy Cię po etapach tworzenia skutecznej reklamy na Facebooku:
· Pokażemy najważniejsze elementy tworzenia kampanii od podstaw,
· Omówimy wskaźniki efektywności kampanii,
· Przedstawimy darmowe bazy grafik i skuteczne metody tworzenia tekstów,
· Utworzysz reklamę od A do Z: dopasujesz odbiorców, budżet, harmonogram wyświetleń, umiejscowienia, formę rozliczania efektów, układ, tekst, grafikę i skuteczne Call To Action.

Jak się przygotować?
· Zabierz ze sobą swój komputer;
· Upewnij się, że masz dostęp administracyjny lub reklamowy do dowolnego fanpage'a;
· Wybierz grafikę i przykładowy tekst Twojej reklamy;

Warsztaty poprowadzą Miriam Witych-Gusowska i Dawid Witych z firmy WebMetro, gdzie zajmują się marketingiem internetowym. Jako certyfikowani Partnerzy Google prowadzą kampanie AdWords, Facebook i Instagram Ads. Zajmują się tworzeniem, optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych i landing pages. Dotarli do ponad 2 800 000 osób, a ich reklamy wyświetliły się ponad 17 000 000 razy. Do ich klientów należą m.in.: iRobot, Kohersen, Sales Gate, Headstyler, Indeks, Madama.

Informacja o biletach

Wstęp: wolny, obowiązują zapisy: www.strefa-marki-6.evenea.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.