stat
Impreza już się odbyła

Plastusiowo - miniserial dla dzieci | odcinek 6 | premiera

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 17:00

bilety 20 zł
lip 19

niedziela, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Trwają prace nad nowym serialem teatralnym online Plastusiowo, który przygotowujemy wspólnie z Teatr Czwarte Miasto. Premiera szóstego odcinka odbędzie się już w poniedziełek o godzinie 14.00 na naszej stronie oraz kanałach Youtube i Facebook.

W każdym odcinku zostaną zaprezentowane nowe przygody bohaterów znanych ze spektaklu Szkolne przygody Tosi i Plastusia na podstawie książki Plastusiowy pamiętnik Marii Kownackiej a w reż. Dariusza Majchrzaka. Mimo, że #zostajemywdomu wcale się nie obijamy! Każdy z odcinków zostanie zrealizowany w innej technice teatralnej, a dodatkowo po każdej opowieści dzieci poznają warsztatowe sekrety teatru cieni, teatru lalki, animacji poklatkowej czy tworzenia postaci z papieru.

Na dzieci czeka specjalna e-mailowa poczta plastusiowa: plastusiowo@teatrnaplazy.pl, gdzie można wysyłać swoje prace zainspirowane odcinkami serialu. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

Szósty odcinek ruchoma makieta 3D połączona z kukiełką Plastusia. Animuje Dorota Sadowska i Magdalena Kurek, wykonanie Magdalena Kurek, czyta Hanka Łubieńska.

Wydarzenie zrealizowane przy wsparciu finansowymi Miasta Sopotu

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij