• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Plastic - Out Of Control Tour

Plastic z przedpremierowym materiałem rusza w trasę "Out Of Control". 8 grudnia listopada wystąpi w Klubie Bunkier w Gdańsku.

PLASTIC to formacja, która od lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz.
To zespół i duet producencki: Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Grają z pozytywnym, energetycznym przesłaniem. Styl Plastic to charakterystyczne połączenie elementów akustycznych i elektronicznych, współczesnych i retro. Ich muzyka określana jako alternatywny pop lub electropop, jednak nieco wymyka się konkretnej klasyfikacji. Nazywani są też polskim prekursorem nowego nurtu muzyki elektronicznej.

Prezentują spójny z muzyką wyrazisty wizerunek sceniczny, a i w tekstach nie bawią się w banalne spostrzeżenia.

W Out Of Control Plastic uwalnia swoją pozytywną energię. Ich najnowszy singiel jest energetyczną bombą manifestującą wolę walki o własną przestrzeń.

Out Of Control jest dynamicznym reprezentantem nadchodzącego albumu, który ukaże się na początku 2020 roku. Plastic zapowiada powrót do korzeni. Utwór od pierwszych taktów określa charakterystyczne niegrzeczne brzmienie basu (oldschoolowy Rickenbacker) i saksofonu barytonowego. Wszystko dzieje się przewrotnie pod hasłem: pozwól wewnętrznemu dziecku przejąć kontrolę. Słychać tu brzmieniowe inspiracje podróżami za ocean. Podróże te będą też motywem przewodnim całego albumu.

Inspirowany nocnym spacerami po metropoliach ze słuchawkami w uszach teledysk do Out Of Control stworzył Dawid Krępski. Światła, neony, odbicia stają się wizualną reprezentacją muzyki.

Plastic z Dawidem od lat tworzą udaną kooperację (I Want U). Ich poprzednie wspólne dzieło U Gonna Love It znajduje się obecnie na 15 miejscu w zestawieniu The Best Music Videos of 2019 amerykańskiego portalu rozrywkowego Thrillist.

Na koncertach zespół zaprezentuje część zupełnie nowego, jeszcze nieprezentowanego materiału, który wkrótce ukaże się na ich czwartym albumie.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  25 zł
 • Przedsprzedaż
  15 zł
przedsprzedaż - 15 ZŁ
w dniu koncertu – 25 ZŁ

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.