• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Planszówkowe wtorki

gry

Planszówkowe wtorki to wydarzenia w sam raz dla entuzjastów gier planszowych, którzy w sympatycznej atmosferze chcą sprawdzić swoje umiejętności i miło spędzić czas. Wszystkie ze spotkań odbędą się W Sopotece, Kościuszki 14.

18 lipca - 28 sierpnia 2022, godz. 11:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 11

niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 20 zł
Na spotkania obowiązują zapisy. Przez Facebook bądź email.

Zagramy w Glen More II kroniki, Parki (+ dodatek), Cyklady, Cooper Island, Zaginiona wyspa Arnak, Everdell, Scythe

05.07
17:30 Glen More II Kroniki w grze Glen More II:
Kroniki uczestnicy wcielają się w naczelników szkockich klanów, które od wczesnego średniowiecza aż po wiek XIX starają się poszerzać swoje terytoria i zwiększać bogactwo
Parki + dodatek gracze wcielają się w rolę turystów, którzy wędrują po szlakach, aby zobaczyć ciekawe miejsca, obserwować dziką przyrodę, robić zdjęcia i zwiedzać parki narodowe. Każda rozgrywka to nowa wycieczka, nowe parki, nowy ekwipunek i nowa przygoda!

12.07
17:30 Cyklady
Cyklady to gra, w której gracze będą mogli rozwijać swoje greckie miasta-państwa jednocześnie ostro konkurując i walcząc ze sobą.
17:30 Cooper Island Cooper Island to gra strategiczna dla 2-4 graczy, w której zasiedlać będziecie półwyspy tytułowej Wyspy Coopera. Każdy z graczy dysponuje robotnikami, których rozmieszcza na akcjach w centralnej części wyspy. Każdy gracz ma do dyspozycji także między innymi małe i duże budynki oraz twierdze, które będzie stawiać na swoim półwyspie w ramach swoich akcji zdobywając punkty.

19.07
Arnak zaginiona wyspa Arnak
to gra łącząca mechaniki budowania talii i rozmieszczania robotników. Uczestnicy będą eksplorować kolejne zakątki planszy i odkrywać nieznane tereny, umiejętnie zarządzając zgromadzonymi zasobami.

Everdell Everdell to dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.

26.07
Scythe
to strategiczna gra planszowa dla jednego do pięciu graczy, w której wcielisz się przywódcę jednego z narodów Europii Wschodniej w alternatywnej rzeczywistości lat 20. ubiegłego stulecia.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.