stat
Impreza już się odbyła

Piwo dla Zwierzaka

  • czwartek - piątek, 1 - 2 października, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk
  • Bilety
    wstęp wolny

Jesień przyszła niespodziewanie, wieczory coraz dłuższe ale po co siedzieć w domu jak można spotkać się z przyjaciółmi, a przy tym zrobić dobry uczynek dla zwierzaków - przyjemne z pożytecznym, cóż można chcieć więcej. Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną edycję "Piwa dla zwierzaka".

Tym razem są z nami następujące lokale:
1. morzepiwa
2. klubateliersopot
3. degustatorniagdynia
4. cafeszafa
5. kawiarniatlok
6. langfuhr.rondo
Wielkie brawa dla wszystkich lokali

Czekamy na Was!

Dochód z wydarzenia zasili konto naszej zbiórki: www.czasnazakaz.pl W Polsce każdej jesieni zabija się na futra ok. 5 mln norek, lisów, jenotów. We wrześniu pojawiła się realna szansa, aby w przyszłości temu zapobiec. Po ujawnionych przez Otwarte Klatki i Onet.pl 8 września 2020 r. materiałach ze śledztwa na fermie Góreczkach, PIS wznowił prace nad nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt. W piątek 18 września Sejm zagłosował za zmianami, między innymi za zakazem hodowli zwierząt na futra. Jesteśmy już bliżej celu, ale dopóki Senat oraz Prezydent nie poprą nowelizacji ustawy - nic dla zwierząt się nie zmieni. Dlatego mobilizujemy wszystkie nasze siły do walki z silnym przeciwnikiem - hodowcami zwierząt futerkowych, którzy i tym razem chcą zablokować prace nad ustawą. W związku z tym organizujemy w całej Polsce cykl wydarzeń, z których dochód zasili zbiórkę: www.czasnazakaz.pl

Twoja obecność to nie tylko wsparcie zbiórki, ale także manifest naszej wspólnej walki o prawa zwierząt. Bądź z nami na, baw się dobrze i pomóż nam wprowadzić zakaz hodowli zwierząt na futra!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.