• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piotr Truchel - koncert live oraz DJ Set

Na koncercie w oliwskim Domu Zarazy, oprócz starszych kompozycji, będzie można usłyszeć również kilka nowych utworów z nadchodzącego, solowego albumu Piotra "Fale". Tego wieczoru po koncercie przewidziany jest również djski after.

wrz 30-1.10

piątek - sobota, godz. 19:00

Sopot,
Wstęp wolny
wrz 30-2.10

piątek - niedziela, godz. 19:00 - 20:00

Wstęp wolny
Piotr Truchel - gitarzysta, wokalista, autor muzyki i tekstów, urodzony w Gdyni rodowity Gdańszczanin, miłośnik Trójmiasta i Pomorza, animator kultury, nauczyciel, producent, a ostatnio niekiedy również i DJ. Muzyka wykonywana przez Piotra to połączenie radości, melancholii, słowiańskiej fantazji, muzyki drogi, a także (a może i) przede wszystkim wrażliwości i żywiołowości scenicznej opartej na niepowtarzalnym brzmieniu melodii wydobywanych z gitar (klasycznej, akustycznej i elektrycznej), które odpowiednio dopełnione ambientowo - elektronicznymi podkładami tworzą jedyną w swoim rodzaju dźwiękowo - emocjonalną całość, którą bardzo dobrze odzwierciedlają występy na żywo.

koncerty w Trójmieście


Kilka nagranych i wydanych płyt w różnych składach i konfiguracjach oraz kilkaset zagranych koncertów na terenie Polski i Europy (festiwale, kluby, plenery) zarówno jako wykonawca solowy (Pete True) jak i chociażby z alt - rockowym zespołem Absyntia. Piotr jest również autorem muzyki do spektakli teatralnych i filmów. Stypendysta m.in. Miasta Gdańska i Marszałka Woj. Pomorskiego, laureat nagród i wyróżnień w zakresie muzyki i kultury.

Strona www:
https://www.piotrtruchel.pl/
Media Społecznościowe;
https://www.facebook.com/PiotrTruchelmusician
Instagram:
https://www.instagram.com/piotr.truchel/
Youtube
https://www.youtube.com/user/AbsyntiaChannel/videos
Winter (Live at Radio Gdańsk)
https://www.youtube.com/watch?v=p1GIky5kVrk
Shine
https://www.youtube.com/watch?v=qZs_qQfvmSA
Teledysk do Sirens (reż. Yach Paszkiewicz)

Gorąco zapraszamy!

Opinie