stat

Piosenki z tekstem - Tomek Olszewski / Krzysztof Jurkiewicz

Zapraszamy na pierwszy, i mamy nadzieję, nie ostatni, koncert "Piosenki z tekstem". Skupiamy się tu na warstwie tekstowej, jej przekazie czyli na tym, czego ostatnio brakuje w muzyce.

mar 20

sobota, godz. 18:00, 21:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
Kup bilet
Zagrają dla Was:
Tomek Olszewski & Wojtek Kopylec
Krzysztof Jurkiewicz

koncerty w Trójmieście


Tomek Olszewski: autor tekstów, kompozytor, wykonawca, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, lub - po prostu - śpiewający poeta.

Laureat większości najważniejszych festiwali piosenki autorskiej w Polsce. Na przestrzeni lat, dokonał wielu nagrań studyjnych, a wiele kompozycji wciąż czeka na uwiecznienie.

https://www.youtube.com/watch?v=Gl9WkFUUbfo&t=322s

Krzysztof Jurkiewicz: może być uznany za jednego z "weteranów" sceny folkowej. Brał udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach szantowych i folkowych, takich jak: Packet, Smugglers, Szela, Słodki Całus od Buby, Broken Fingers Band, czy tez Gdańska Formacja Szantowa. (mat. folkowa.art.pl)

https://www.youtube.com/watch?v=mhs7iOoe2iI

Kamil Badzioch: znany głównie z piosenek o tematyce morskiej, tym razem obiecał zagrać i zaśpiewać inne, nastrojowe piosenki wpisujące sie w tematykę wieczoru !

https://www.youtube.com/watch?v=8cbGfdYxO6U

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.