• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Piosenka jest dobra na wszystko! Koncert plenerowy na Politechnice Gdańskiej

Politechnika Gdańska zaprasza mieszkańców Gdańska i okolic oraz turystów odwiedzających nasz region na wyjątkowy koncert plenerowy. Na placu przed Gmachem Głównym rozbrzmiewać będą piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Zbigniewa Zamachowskiego, Izy Połońskiej, Jakuba Kornackiego oraz Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej pod batutą prof. Mariusza Mroza.

Koncert odbędzie się 17 czerwca (sobota), o godz. 20.30, przed Gmachem Głównym Politechniki Gdańskiej. Podczas koncertu usłyszymy niezapomniane przeboje Kabaretu Starszych Panów, m.in. Bo we mnie jest sex, Ja dla Pana czasu nie mam czy słynną Herbatkę. 

muzyka dawna - koncerty w Trójmieście


Wydarzenie ma charakter piknikowy. Politechnika Gdańska zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych i osoby starsze. Goście będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej food trucków. Uczestników zachęcamy do zabrania ze sobą koców, które będzie można rozłożyć na trawnikach przy Gmachu Głównym uczelni. Ze względu na fakt, że koncert nie jest biletowany, prosimy o wcześniejsze przybycie. 

Jest to już trzeci koncert plenerowy, organizowany przez Politechnikę Gdańską. Pierwszy, pt. Muzyka wody i ognia odbył się w 2018 roku. Rok później uczelnia zorganizowała koncert Muzyka nocy letniej. Z powodu pandemii organizacja plenerowych wydarzeń muzycznych została czasowo zawieszona. Tegoroczna propozycja  - w nieco bardziej kameralnym wydaniu z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom Kabaretu Starszych Panów, a dla osób, które nie zetknęły się jeszcze z tymi piosenkami będzie szansą, na ich poznanie zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej.

Opinie

 • blues / soul , pop , muzyka chóralna
  gru 3
  niedziela, g. 18:00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Grace Gospel Choir