stat
Impreza odwołana

Pink Floyd Muzyka Live!

Szanowni Państwo,
przepraszamy wszystkich fanów Muzyki Pink Floyd z Trójmiasta, ale jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu, jaki planowaliśmy zrealizować w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej 30 października 2020 roku.
Bardzo żałujemy i mamy nadzieję, że niebawem wrócimy do Gdańska.

Miłośników zespołu Pink Floyd czekają dwie godziny muzyki przez duże "M". W świetnych wykonaniach Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", dwudziestominutową suitę "Echoes".

rock - koncerty w Trójmieście


Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Koncert w Gdańsku przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Na koncercie nie zabraknie oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego. Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • wykład , widowisko / show
    paź 3
    sobota, g. 18:00
    Gdańsk, Focus Hotel sp z o.o.
    Zaklinacz Kobiet