• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piknik Kanikuła na Hipodromie (8 opinii)

Zapraszamy mieszkańców Sopotu, i nie tylko, na pierwszy z cyklu hipodromowych pikników w formule "śniadania na trawie".

Kanikuła to najgorętszy okres lata, nazwa wywodzi się ze starożytnego Rzymu i nawiązuje do czasu, gdy słońce znajdowało się w gwiazdozbiorze psa. Niektóre dowcipne teorie mówią też, że jest to po prostu czas, gdy psy ziają z gorąca.

Na Hipodromie psy darzymy wielką sympatią, tutaj od ponad sześćdziesięciu lat odbywa się Międzynarodowa Sopocka Wystawa Psów, tutaj także gościliśmy Mistrzostwa Europy we Flyball. Dlatego w połowie lipca postanowiliśmy zaprosić mieszkańców Sopotu na święto psów w formie rodzinnego pikniku.

Planujemy spotkania z behawiorystami i trenerami, do współpracy zaprosiliśmy także schronisko Sopotkowo, zaś dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne gry i zabawy, mające na celu lepsze zrozumienie naszych czworonożnych przyjaciół.

Podczas pikniku nasi goście będą mogli obejrzeć wystawę plenerową przygotowaną we współpracy z Muzeum Miasta Sopotu, opowiadającą o historii Hipodromu i historii naszego miasta.

Specjalną ofertę dla naszych gości przygotowali LOKALNI GASTRONOMICY i FOOD TRUCKI.

WSTĘP BEZPŁATNY. Zapraszamy! Warto przynieść ze sobą kocyk.

Opinie (8)

 • gastronomikom i food trakom dziękujemy. (1)

  Najem sie w domu.W sklepie kupie sobie butelkę niemoralnej a pieniądze wolę dać na bezdomne zwierzaki a nie na zdziercow gastronomików.No ewentualnie lodziarze powinni być i gała nie drożej niż 3,5 zł.

  • 6 3

  • U Karnowskiego nie ma nic za darmo. Tak jak i u Trzaskowskiego

   • 1 1

 • fatalna nazwa...ale pomysl spoko.

  • 6 1

 • Może by Karnowski dał w końcu kasę na remont trybun hipodromu, bo wstyd! (2)

  Tak jak Trzaskowski kasa tylko dla siebie. Czas PO już się skończył. Czas na zmianę w Trójmieście!
  Axel Springer (Fakt i Newsweek) wspiera Trzaskowskiego bo wie że ten zadba lepiej o media zagraniczne niż polskie.
  W Polsce Trzaskowskiego posłowie (np Nitras) mają przyzwolenie na bicie obywateli i nikt im nic nie może zrobić bo mają immunitet.
  Jakim cudem Trzaskowski ma 30% głosów a Kidawa miała 3%. Przecież oboje z PO, a głosuje się na program polityczny a nie wygląd kandydata. No chyba że głosujący na Trzaskowskiego to seksiści którzy dyskryminują kobiety. To by pasowało do pseudo poprawności politycznej tego ugrupowania, wg którego dla Polaków pieniędzy na 500+ nie ma i nie będzie, ale za to dla imigrantów z Syrii to tak i odszkodowania dla Izraela za zbrodnie nazistów.
  Młodzież wszechpolska to wg Trzaskowskiego neonaziści, ale Trzaskowski od Niemiec nie chce odszkodowań za mordy nazoistów na Polakach. Za to teraz apeluje o głosy partii Bosaka z Wszechpolaków. Niby są pro gejowscy, a układają się z Putinem który jest anty-gejowski, więc jeżeli Putin płaci (za Lotos lub za niekorzystną umowę z gazpromem) to już może być anty lgbt.
  Trzaskowski mówi że był dumny z Lecha Kaczyńskiego gdy pojechał do Gruzji sprzeciwstawic się agresji Rosji, a sam z Rosji chce sprzedać lotos i przepłacił za gaz od gazpromu.
  Dla Trzaskowskiego i PO liczą się tylko pieniądze i użyją retoryki pseudo poprawnej politycznie aby zdobyć jak najwięcej majątku dla siebie samych. Nic dla społeczeństwa.
  Jaką trzeba mieć logikę żeby głosować na Trzaskowskiego. Przecież to w prostej linii następca PRL -> Kwaśniewski / Wałęsa -> Komorowski / tusk - PO / KO, czyli ekipa dla której liczy się tylko pieniądz dla nich. Minimum wydać na kraj/obywateli a reszta dla siebie.
  Na dodatek przez swoich szefów z Bilderberga jest traktowany podrzędnie co widać jak Obama go olał w sprawie zniesienia wiz dla Polaków co Duda z Trumpem załatwili niemalże od ręki. Od Obamy tylko usłyszeliśmy o Polish Death Camps

  • 3 6

  • Karnowski gromadzi kasę na niszczenie lasu pod zabetonowanie Opery Leśnej. Taka destrukcja i gwałt na naturalnej akustyce musi kosztować.

   • 0 0

  • Współczuję i życzę spokoju

   Autorze tego tekstu otrzyj żółć i jad płynący po twej twarzy. Ciężko musi Ci być. Współczuję i życzę odnalezienia spokoju. Powtarzanie cudzych frazesów sprowadza ludzi do funkcji słupa ogłoszeniowego. Polecam włączyć myślenie obiektywne. Jedz, módl się i kochaj :)

   • 0 0

 • To wstyd, że organizatorzy nie orgarnęli ani wskazania, gdzie dokładnie jest (1)

  ta impreza (przecież hipodrom jest rozległy, niezorientowani mogli nie trafić), ani otwarcia najbliższej bramy, tej na wysokości "Kanikuły" a między hipodromem a działkami.
  Jakoś na innych imprezach brama może być otwarta.
  Wystarczyło, żeby i teraz ją otworzyć i wywiesić choćby odręczny napis, informujący że to tu.

  Ogólnie, jak zwykle zainteresowani mogli poczuć się intruzami, tudzież być na tyle zdezorientowani, że sądzić że impreza jest odwołana.

  Sama impreza, malutka, jak na brak przekonania do odwiedzających przystało. ;/
  Śniadanie na trawie? Z czego, z frytek czy "buły" za 20 zł? Zdjęcia ciast z soboty to jakaś fikcja. Dzisiaj rano były to dwa ostatnie pączki (małe i średnio apetyczne, ale to już rzecz gustu) w cenie.... uwaga.... 5 złotych.

  • 0 0

  • Dodam jeszcze że sam teren, hasło że psiarze z rodzinami i inni sympatycy miejsca czy tematyki, są mile widziani, to już dużo.
   W niedzielę nie było namolnego hałasu, dało się usiąść, było dość przyjemnie.

   Proponuję na przyszłość lepsze rozpropagowanie imprezy, otwarcie bram i wskazanie miejsca kierunkowskazami, no i współpracę choćby z jakimiś cukierniami, smażalniami, i już byłoby na poziomie. A, skoro się pisze, że są atrakcje dla dzieci, to niechże będą, coś więcej niż dla maluszków (już cokolwiek, choćby te bańki na wodzie, dmuchanka...)

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • pop , festyn , spotkanie
  cze 8
  czwartek, g. 15:30 - 19:00
  Sopot, Muszla Koncertowa
  Katolicy na ulicy
 • festyn , zawody / wyścigi
  cze 10
  sobota, g. 12:00 - 19:30
  Gdańsk, Stadion lekkoatletyki i rugby
  51. Memoriał Żylewicza