• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pierwsze sobotnie karaoke w Avangardzie

Tak, to nie żart. Latem oprócz czwartkowych karaoke spotykamy się również w soboty. I w oba te dni serdecznie zapraszamy.

w każdy poniedziałek (do 31.08), godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 28.08), godz. 20:00

Sopot, Dworcowa 7
Wstęp wolny
Jak zwykle czeka na Was już prawie 5.000 (słownie pięć tysięcy) utworów, w tym ponad 800 polskich. A oprócz tychże oraz tradycyjnie angielskich i niemieckich znajdziecie też: francuskie, włoskie, hiszpańskie, japońskie, czeskie, słoweńskie, fińskie, holenderskie, tureckie, ukraińskie, białoruskie zaś pojedyncze w takich językach jak portugalski, szwedzki, węgierski, estoński, koreański a nawet swahili, zuluski, mongolski, staronordycki, bretoński czy łacina. I z oczywistych raczej względów żadnego po rosyjsku.

Ostatnio pozbyliśmy się plączących pod nogami kabli i posługujemy się mikrofonami bezprzewodowymi. Nie jest to wprawdzie jakość dotychczasowych Shure SM58 ale za to o wiele większa wygoda.
Jak zwykle czeka na Was olbrzymi wybór alkoholi, zwłaszcza piw kraftowych, przemiła obsługa baru oraz stary lecz jary a przez to kontrowersyjny prowadzący Alkor.

Wstęp wolny, piwo od 8 zeta.
Czekamy od 20:00.
*godzina zakończenia nie jest sztywna, zależy od Was, Waszego zaangażowania w śpiewanie jak i zamówienia na barze Zwłaszcza, iż skmki będą jeżdżą już co godzinę! Niech żyją wakacje.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.